reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

feretti ma wiele fajny i dobry produktów a te nowe łóżeczka są niesamowite, a jak ten koszt na zużyte pieluszki?sprawdza się?bo zastanawiałam się nad czymś takim ale nie wiedziałam że jest
 
reklama
A ja dziś dokonałam paru jesiennych zakupów dla mojego Maluszka. W Smyku już kolekcja jesien-zima, wiec sluchajcie kupilam mu jeansy :) fakt wieksze nie na od razu, ale nie moglam sie oprzeć. Do tego super sweterek z kapturem i komplet dresik.
Macie już doswiadczenie z dziecmi wiec doradźcie co zaklada sie dziecku wychodząc z domu biorąc pod uwagę ze rodzimy na jesień. Body? Na to co? Na koncu kombinezon ale co wczesniej ? Bo zakladam, że pajacyki i spiochy są ubrankiem domowym.
 
camelka - zależy ile będzie stopni. Jesień to akurat taka głupia pora roku że może być ciepło a może być juz prawie zima.
Generalnie na takie typowe jesienne dni planuje zakładać body, na to pajac welurowy z tym do polarowego kombinezonu i przykryć kocykiem a na to pokrowiec z gondoli. Im cieplej to o każdą warstwę mniej. Jest zasada że ubiera się dziecko o jedną warstwę więcej niż siebie. Wiec jak sama widzisz że juz zakładasz kurtkę jesienną to dziecku dajesz dodatkowo koc. Jeśli tobie wystarczy sweterek to dziecku np zakładasz welurowego pajaca (pod spodem body) a na to koc.
 
dziewczyny, w Lidlu jest proszek Lovella 2,8kg (lub 2,6kg) za 22zł. na opakowaniu jest naklejka, specjalnie dla sieci Lidl. opłaca się bardzo. jakby ktoś był zainteresowany...;-)
 
Dokladnie tak jak Lorii pisze . takiemu malemu to wlasnie body i np pajac bawelniany i na to kombinezonik polarowy plus kocyk... jesli bezwietrznie ja pokrowca z gondoli nie zakladala bym wcale... a jesli ciepla jesien to body plus pajacyk welur i kocyk :tak: ja nawet nie kupowalam spodni dzins na 68 bo takiemu malemu to niewygodnie jak tylko spi :tak: glownie miekki bawelny , welurki nie cisnace w pasie ;-)
 
No ja tez mam zamiar właśnie tak ubierać, ale jak sobie przypomnę moją Natalkę to Jakubowi na bank dżinsy ubiorę :D Ja z Nalą miałam fioła na punkcie wygody czystości itd. Po dziś dzień nie założy dżinsów, spodnie sprawdza czy się nadają robiąc wielki rozkrok i kuca :D jak da radę to ok jak nie płacz że nie wygodnie więc ze spódnicami ciężko :D
Ale fakt faktem na początek na luźniutko coby maleństwo nam nie płakało że portki w bunio cisną :)
 
reklama
Mam do sprzedania ubranka po mojej córce. Ubranka są większości firm Carters, First Impresions, które są wspaniałej jakości. Ubranka otrzymałam od rodziny z USA. Większość ubranek, z racji ilości, była użyta jedynie raz. Ubranka podzieliłam na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji !!!
Zapraszam na priva lub e-mail dominika_zakowska@wp.pl
 
Do góry