reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Synek będzie spał z tatą na początku.
A ja z młodszym.
Pewnie nad ranem i tak będziemy kończyć we 4 razem.


Laktator mam medelę swing i byłam bardzo zadowolona. Kilka miesięcy codziennie z niej korzystałam, bo syn nie umiał pić z mojej prawej piersi.

Pościel niepotrzebna.
Ale cienki kocyk u nas od początku się przydawał.
Jak planujecie spac?Maz w osobnym pokoju z starszym a tym w drugim z maluszkiem?
Ile ma starszy syn?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny urodziny w maju czy nasze maluszki potrzebują poscieli na poczatek?Slicznie wygladaja te lozeczka ale na sam poczatek chyba maluchowi nie potrzeba.Tym bardziej ze to okres letni.Wiadomo na zime trzeba.Bedziecie kupować??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że nie potrzebna. Ja kupię rożek, potem można zrobić z niego kołderkę. Podobają mi się z Lamilou.
BabyHorn_rozek_niemowlecy_LaMillou_Buffalo.jpg

Warto wydać, materiały są zabójcze :) Mam z tej firmy dwie duże kury babci Dany i jedną małą i dwie poduszki. Jakościowo boskie :)
 
Myślę, że nie potrzebna. Ja kupię rożek, potem można zrobić z niego kołderkę. Podobają mi się z Lamilou.
BabyHorn_rozek_niemowlecy_LaMillou_Buffalo.jpg

Warto wydać, materiały są zabójcze :) Mam z tej firmy dwie duże kury babci Dany i jedną małą i dwie poduszki. Jakościowo boskie :)
Ja tez poluje na Lamilou:)
Mam juz upatrzona kure oraz rozek ale chyba kupie posciel i bedzie na zime w szafie.Pozniej bedzie mi szkod kasy wydać a tak to juz bedzie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak planujecie spac?Maz w osobnym pokoju z starszym a tym w drugim z maluszkiem?
Ile ma starszy syn?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No w tej chwili już tak śpimy.
Wywaliłam męża, bo raz, że jak leżał i się o mnie opierał we śnie, to od razu miałam silne mdłości. A dwa, że on tak chrapie, że nie mogę usunąć bardzo długo.. A mam teraz problem z zasypianiem. Budziłam się dać cyca synowi 2-3 razy w nocy je), a potem godzinę szturchałam męża, żeby choć chwilę nie chrapał.
Nie dałam rady. Teraz śpi osobno i jest o niebo lepiej.
Wiem, że to średnio dobre dla małżeństwa, ale guzik mnie to obchodzi. [emoji6]

Starszy ma 17 miesięcy teraz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się rożek w ogóle nie przydał.
Miałam pożyczony i tylko w szpitalu go raz użyłam. Po porodzie od razu.

Fajne są kocyki la Millou.
Mam jeden gruby, jeden cienki, otulacz bambusowy i dwie poduszki motylki.
Uwielbiam ich rzeczy, ale ceny są wysokie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się rożek w ogóle nie przydał.
Miałam pożyczony i tylko w szpitalu go raz użyłam. Po porodzie od razu.

Fajne są kocyki la Millou.
Mam jeden gruby, jeden cienki, otulacz bambusowy i dwie poduszki motylki.
Uwielbiam ich rzeczy, ale ceny są wysokie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja znow do samego konca używałam rozka.Wygodniej mi bylo ja nosic ale urodzila sie w grudniu wiec chlodniej.A teraz maj wiec nie wiem jak bedzie...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rukmini też z moją starszą wole spać, niż z F :D Długo spałyśmy same w sypialni a F na kanapie. Teraz ma już swój pokój i śpi sama od roku. Odkąd jestem w ciąży to się do niej przeniosłam bo z F sie nie wysypiam. budzi mnie nawet jak się obraca z obu na bok, nie wspominając o budziku rano do pracy :/
Dadzi też uwielbiam La millou :) już mam kilka rzeczy na liście wyprawkowej :) Rożek mi się przy Lence nie sprawdził, ale otulacze muślinowe są super.

Ja planuje zakup kocyka do fotelika Link do: KOCYK LETNI do fotelika - Tipi - Vine marina
 

Załączniki

  • 0_0_productGfx_fdc1b621ee7dd5fe1a5c60aa2bc2ef6c.jpg
    0_0_productGfx_fdc1b621ee7dd5fe1a5c60aa2bc2ef6c.jpg
    123,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry