reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

ja poduchę na pewno kupię, ale jeszcze nie wiem konkretnie jaką. Ja brzuch będę miała wielki coś czuje, już mam duży. Widziałam koleżanki brzuch w 10 tc to jest malutki i drugiej w 13 i ja mam chyba większy :) W ciaży i z Pati i z Tysią miałam wielkie brzuchy. Więc poduchę na pewni zakupię.

Co do łóżeczka to ja najpierw kosz Mojżesza a potem łóżeczko, zwykłe z ikei, tylko białe. A to tego wszystkiego marzy mi się mega fotel to karmienia.
Jakieś coś takiego:)
fotel_1-427x650.jpg

Kosz Mojżesza kupie używany :) można kupić za grosze :)
1476466316-1d1mld.jpeg
My właśnie świeżo po remoncie i fotel do karmienia już czeka :D Super wygodny, z Ikei.

Napisane na GT-I8190N w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
o proszę, super :) Fanie, że są w ikea :) my będziemy mały remont robić w marcu/kwietniu więc w tedy będę szukała mojego wymarzonego fotela :)
 
Fotele są piękne, ale to nie pieniądze dla mnie, zwłaszcza teraz... muszę poważnie pomyśleć nad uszyciem pokrowca na stary fotel teściów, może go to uratuje tanim kosztem.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fotele są piękne, ale to nie pieniądze dla mnie, zwłaszcza teraz... muszę poważnie pomyśleć nad uszyciem pokrowca na stary fotel teściów, może go to uratuje tanim kosztem.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Jak bym miała stary fajny fotel też bym myślała o renowacji :) to bardzo dobry pomysł. Wiem, że te fotele są drogie, już będę zbierać :)
 
Tylko patrząc na fotele trzeba sprawdzić czy jest na tyle szeroki, że wejdzie tam rogal do karmienia położony na kolanach. Ja miałam fotel, ale było ciasno i w końcu wstawilismy na chwilę do pokoju dziecięcego mała kanapę.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za fotel dałam 225e, a puf 75e. Kupiłam go w Dublinie i nie wiem czy w PL dostępny jest ten kolor.
nie mieszkam w polsce [emoji4] dość drogo, szczególnie jak na fotel z ikei, widzialam dosc duzo foteli z podnozkiem w granicach 150-200 euro. No ale zobaczymy. Nie spieszy mi sie [emoji16]

 
1476466316-1d1mld.jpeg
My właśnie świeżo po remoncie i fotel do karmienia już czeka :D Super wygodny, z Ikei.

Napisane na GT-I8190N w aplikacji Forum BabyBoom
Bylam wczoraj w ikei i sa te fotele, w trzech kolorach: szary, zolty i zielony. Za 199 euro bez podnozka. Chyba sie skusze bo super wygodny. A mam meble w domu w identycznym odcieniu i bialym. Pasuje idealnie.

Patrzylam tez na łóżeczka. Zwykle biale w ikei za 100 euro a w dziecięcych sklepach za 200. Spora roznica za praktycznie takie samo łóżeczko.

 
reklama
Fotele są dostępne w Polsce coś za 900 zł sama na niego poluje ale najpierw muszę sprzedać kanapę która nie zmieściła mi się do salonu. Na Allegro można kupić taniej bo chyba za 650 zł


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry