reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Dziewczyny a co uwazacie i
o ochraniaczu na lozeczko?Ja przy pierwszym nie mialam bo lepiej z lozka sypialni mi sie podgladalo mała.Czy ona oprocz tego ze sa ladne sa niezbedne?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a co uwazacie i
o ochraniaczu na lozeczko?Ja przy pierwszym nie mialam bo lepiej z lozka sypialni mi sie podgladalo mała.Czy ona oprocz tego ze sa ladne sa niezbedne?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio czytalam o tym ze moga byc niebezpieczne. Duzo dzieci udusilo sie przez te ochraniacze. Podobno mniejsze ryzyko jest bez, niby dziecko sie moze uderzyc ale nie jest to az tak niebezpieczne.
Mi sie te ochraniacze bardzo podobaja. Myslalam o kupieniu calego zestawu lozeczko plus wszystko do lozeczka. Ale po tym co przeczytalam to sama nie wiem

 
chodzik nie, pchacz już leszy, ale to już dla dziecka które chodzi. Moje pchały pchacze. Chodziki są bardzo nie zdrowe.
Ochraniacz kupię. Obydwie miały. Nie ma co wierzyć we wszystko co się czyta, nie popadajmy w paranoje, chyba;/
Co do zakupów to ja nie mam nic :) zero :) więc muszę wszystko kupić.
Co do materaca, kupię w ikei, piankowy- taki miały też moje dziewczyny i żyją :)

Lamilou super, ale fakt ceny bywają wysokie ;) jednak ja jestem uzależniona od lamilou i na 2000% tam będę kupowała haha Jestem świrem :p
 
chodzik nie, pchacz już leszy, ale to już dla dziecka które chodzi. Moje pchały pchacze. Chodziki są bardzo nie zdrowe.
Ochraniacz kupię. Obydwie miały. Nie ma co wierzyć we wszystko co się czyta, nie popadajmy w paranoje, chyba;/
Co do zakupów to ja nie mam nic :) zero :) więc muszę wszystko kupić.
Co do materaca, kupię w ikei, piankowy- taki miały też moje dziewczyny i żyją :)

Lamilou super, ale fakt ceny bywają wysokie ;) jednak ja jestem uzależniona od lamilou i na 2000% tam będę kupowała haha Jestem świrem :p
Ja tez:)Bluzki sobie nie kupie ale la millou tak.Maja sliczne wzory.
Jak pokazalam mezowi cene poscieli to sie tylko usmiechnąl:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja i tak pewnie wszystko sama wybiorę i kupie, mezowi pokaze tylko do potwierdzenia. Ale on sie na prawie wszystko zgadza i nawet nie ma pojecia ile co kosztuje [emoji23] zawsze tak robie, czasem coś kupie i tylko mu pokazuje co kupilam, nigdy nie protestuje [emoji16] jak mu powiem ze rozek za 150 zl jest niezbędny i taniej sie nie da to nie bedzie drążyć tematu[emoji23][emoji23]

 
no ja też nie mówię, o kołdrze mówiłam bo chciałam na gwiazdkę....trochę mnie wyśmiał hahah

Dziś oglądałam wózki i jestem zakochana w dwóch.
Mutsy Evo i X-lander C-cite. Nowego nie kupię, ale lukalam na allegro i można w fajnej cenie kupić używany. Mój mąż zapowiedział, że nie wyda 2 koła na wózek :p- a to on będzie płacił :p

x-lander
x-lander-x-cite-3-1-gondola-2880-1.jpg

x-lander-x-cite-3-1-spacer-2880-1.jpg

mutsy evo- jest cudowny!
mutsy_evo_nomad_stand_s_g_f_cabrio_14_d.jpg
 
reklama
no ja też nie mówię, o kołdrze mówiłam bo chciałam na gwiazdkę....trochę mnie wyśmiał hahah

Dziś oglądałam wózki i jestem zakochana w dwóch.
Mutsy Evo i X-lander C-cite. Nowego nie kupię, ale lukalam na allegro i można w fajnej cenie kupić używany. Mój mąż zapowiedział, że nie wyda 2 koła na wózek :p- a to on będzie płacił[emoji14]
x-lander
x-lander-x-cite-3-1-gondola-2880-1.jpg

x-lander-x-cite-3-1-spacer-2880-1.jpg

mutsy evo- jest cudowny!
mutsy_evo_nomad_stand_s_g_f_cabrio_14_d.jpg
Dadzi my po prenatalnych pojechalismy obejrzec wozki.Evo jest super.Maja byc nowe kolory.Mialam kiedys 4 rider i teraz kupie lwasnie evo z koniakowa raczką oraz ciemnym stelazem.
Nie kupie parasolki na lato bo sie nie sprawdzila ale spiworek do spcerowki super:)To jest nas dwie:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry