reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

Link do: Emmaljunga Wózki dziecięce NXT90
chociaż ten nowy model całkiem spoko :) koszt 4.700 :p
48eb7b05c7b40099104e2c4c4dd5e138.jpg

ja miałam taki
stroller_146580394.jpg
 
reklama
A może któraś z was szuka wózka dla dzieci w "rok po roku" ?
Może jakieś rady ? Mój synek będzie miał 20 miesięcy jak 2 bobo się urodzi i na pewno jeszcze będzie chciał czasami wskoczyć do wozka ;) a nie widzę tego żeby spokojnie ustal na dostawce ....

Teraz mam I candy Apple 2 Pear , można to spokojnie po dokupienia adapterow i siedziska w podwójny wózek , ale nie jestem przekonana czy dziecko siedzące na dole będzie mieć wystarczającą ilość miejsca.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co mogę szczerze polecić to warto zainwestować w torbę do wózka. Ja mam od ponad roku torbę ze Skip Hopa, tania nie była ale wszystko się tam mieści. Ilość kieszonek , wykonanie super.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co mogę szczerze polecić to warto zainwestować w torbę do wózka. Ja mam od ponad roku torbę ze Skip Hopa, tania nie była ale wszystko się tam mieści. Ilość kieszonek , wykonanie super.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O tak, jesli przy wozku nie bedziebdobrej torby to z pewnoscia cos dokupie osobno. Bez pojemnej torby ani rusz, a przy dwojce to tym bardziej. U mnie w tk maxx czasami fajne widuje, duze, pojemne i nie wygladajace jak typowa torba z pieluchami ( takich nie lubie) tak z 200 zl kosztuja. Ale nawet na miasto z taka nie wstyd wyjsc bo sa fajne skorzane i czesto wygladaja jak normalne torby
O matko 4 600 , a co on ma za bajery ze taka cena?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmienię temat wózka na chusteczki nawilżające :-)
Podobno zawierają dużo chemii, w tym parabeny. Dlatego zamiast chusteczek warto zrobić myjki z pieluszki flanelowej i używać ich wielokrotnie oczywiście po wypraniu. Koszt zakupu takich myjek jest dużo tańszy, można je dodatkowo obszyć po bokach.
Teraz zagłębiam się w temacie pieluszki wielorazowej, choć ze starszym synem próbowałam i nie zdało egzaminu :-(

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmienię temat wózka na chusteczki nawilżające :-)
Podobno zawierają dużo chemii, w tym parabeny. Dlatego zamiast chusteczek warto zrobić myjki z pieluszki flanelowej i używać ich wielokrotnie oczywiście po wypraniu. Koszt zakupu takich myjek jest dużo tańszy, można je dodatkowo obszyć po bokach.
Teraz zagłębiam się w temacie pieluszki wielorazowej, choć ze starszym synem próbowałam i nie zdało egzaminu :-(

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez juz czytalam o wielorazowych ale nie wiem czy będzie mi sie chcialo to ogarniac. Zawsze segreguje śmieci i staram sie byc w miare eko, a pampersy jednorazowe to ogromna ilosc śmieci, a ja za wywoz takich smieci place sporo kasy [emoji20]

 
Ja nie używałam i nie używam chusteczek mokrych.
Tylko poza domem.
W domu zawsze daję tyłek dziecka pod kran i myję.

Pieluchy wielorazowe kocham, ale już o tym pisałam, więc nie będę zaśmiecać tematu. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie używałam i nie używam chusteczek mokrych.
Tylko poza domem.
W domu zawsze daję tyłek dziecka pod kran i myję.

Pieluchy wielorazowe kocham, ale już o tym pisałam, więc nie będę zaśmiecać tematu. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla mnie mozesz "zasmiecac" chetnie sie dowiem jak to wszystko wygladalo twoimi oczami, jakie byly plusy, jakie minusy, jakie koszty ponioslas i tak dalej [emoji3]

 
reklama
a mi właśnie te stokki się nie podobają.

tak, ja też nie rozumiem fenomenu emaljungi ;) 10 lat temu jak mieli znajomi to ten wóżek wydawał mi się boski...jak po 5 latach urodziła się Tysia to odkupiliśmy i zmieniłam zdanie. A kosztuje kupę forsy.
Ogladalam stokke.Spacerowka ma tak male siedzisko ze szok:(Dziecko jak dla mnie siedzi polowa posladkow:(
Sam plastik.Ale za to jakie ma kolory tapicerki boskieeeee :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry