reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka :)

reklama
tu nie chodzi o oszczędność, nie stać mnie na wózek za 3 koła ;)
mogłabym kupić nowy za 1000 ale one mi się nie podobają[emoji14]to nie to co mutsy, zafiksowałam się już na nim[emoji14]wole lepszy używany niż nowy gorszej jakości...hm ja to może bym i wydała, ale Łukasz mi nie pozwoli. Fakt, że jak go namówiłam na maclarena za 1000 (spacerówka :p) to mówił, że super wybór. Wcześniej mieliśmy masakre za 300 zł, była kolosalna różnica w użytkowaniu.
Ja tez uwazam ze lepiej kupic uzywany niz nowy ale gorszej jakosci.
Teraz tak mamy z samochodem.Musimy wymienic bo ten mamy 2 drzwiowy a wole z bajerami ale uzywany niz "goly"z salonu.
Maclaren?I jak opinie?podobno naprawde swietny wozek:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a można i za 100 w ikei ;)
no ja będę oszczędzała na kosz Mojżesza i pościel Lamilou
Ja tak zrobie dlatego z lozeczkiem.Tansze a zostanie mi na wozek.
Na allegro sa naprawde fajne.Ja chce biale z szufladą,3 poziomy.Moze i praktyczniejsze 140 ale mi idealnie wchodzi 120x60 wiec nie bede kombinować.Materac moze lateksowy badz pianka jeszcze nie wybralam.
Lozko mam minnen z ikea po malej wiec jak skonczy 2 latka zamienie lozka i tyle.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
maclren super, bardzo żałuje że sprzedałam, serio płakałam jak sprzedawałam. Lekki, zwrotny, wygodny, łatwo się prowadzi. Kupiliśmy za kasę uzbieraną z chrztu.
Dopiero listopad za pasem, zobaczymy co będzie, jak uda mi się jakoś uciułać kasę to pewnie że wolałabym nowy wózek, może dziadkowie coś dorzucą ;) zobaczymy.
Łóżeczko z ikei mamy po dziewczynach, stoi na wsi na strychu, trzeba zobaczyć w jakim jest stanie. To jest to najtańsze z ikei, teraz przemaluje na biało.
 
maclren super, bardzo żałuje że sprzedałam, serio płakałam jak sprzedawałam. Lekki, zwrotny, wygodny, łatwo się prowadzi. Kupiliśmy za kasę uzbieraną z chrztu.
Dopiero listopad za pasem, zobaczymy co będzie, jak uda mi się jakoś uciułać kasę to pewnie że wolałabym nowy wózek, może dziadkowie coś dorzucą ;) zobaczymy.
Łóżeczko z ikei mamy po dziewczynach, stoi na wsi na strychu, trzeba zobaczyć w jakim jest stanie. To jest to najtańsze z ikei, teraz przemaluje na biało.
Dzieki za opinie:)Bede o nim pamietać.
Ja lozeczka nie mam bo pierwsze mialam turystyczne sama nie wiem dlaczego i po 2 latach poszlo w kosz.Bubel.
Ja mam za niedlugo ur,imieniny wiec najblizszym powiem ze nie chce kremow,kremikow tylko kase.Bede miec na La millou:)
Pewnie,dziadki na pewno dolozą.Ja nie licze od tesciow bo nigdy nic nie dali a moja mama ma nie wielka emeryture wiec nawet bym od niej nie wziela.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za opinie:)Bede o nim pamietać.
Ja lozeczka nie mam bo pierwsze mialam turystyczne sama nie wiem dlaczego i po 2 latach poszlo w kosz.Bubel.
Ja mam za niedlugo ur,imieniny wiec najblizszym powiem ze nie chce kremow,kremikow tylko kase.Bede miec na La millou:)
Pewnie,dziadki na pewno dolozą.Ja nie licze od tesciow bo nigdy nic nie dali a moja mama ma nie wielka emeryture wiec nawet bym od niej nie wziela.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sobie upatrzylam na allegro łóżeczko biale z szuflada. U mnie w niemczech najtańsze łóżeczko z ikei kosztuje 100 euro. Za tyle mam na allegro razem z materacem duzo ladniejsze.


Ja co prawda mam sporo kasy odlozonej ale nie jestem osoba ktora lubi wyrzucac kase w bloto i raczej nie bede kupowac wozka za pare tysięcy. Zawsze szukam kompromisu: staram sie szukać rzeczy taniej ale nie kupuje na sile najtańszych. Jezeli mi sie cos bardzo podoba co sporo kosztuje to milion razy kalkuluje zanim kupie [emoji39]Sporo sie sami napracowalismy z mezem zeby miec to co mamy dlatego tez bardzo to szanujemy.

 
maclren super, bardzo żałuje że sprzedałam, serio płakałam jak sprzedawałam. Lekki, zwrotny, wygodny, łatwo się prowadzi. Kupiliśmy za kasę uzbieraną z chrztu.
Dopiero listopad za pasem, zobaczymy co będzie, jak uda mi się jakoś uciułać kasę to pewnie że wolałabym nowy wózek, może dziadkowie coś dorzucą ;) zobaczymy.
Łóżeczko z ikei mamy po dziewczynach, stoi na wsi na strychu, trzeba zobaczyć w jakim jest stanie. To jest to najtańsze z ikei, teraz przemaluje na biało.
Jaki to model. Ile taka nowka kosztuje 3w1 lub 2w1 ? Nigdzie znaleźć nie umiem

 
Ostatnia edycja:
Ja sobie upatrzylam na allegro łóżeczko biale z szuflada. U mnie w niemczech najtańsze łóżeczko z ikei kosztuje 100 euro. Za tyle mam na allegro razem z materacem duzo ladniejsze.


Ja co prawda mam sporo kasy odlozonej ale nie jestem osoba ktora lubi wyrzucac kase w bloto i raczej nie bede kupowac wozka za pare tysięcy. Zawsze szukam kompromisu: staram sie szukać rzeczy taniej ale nie kupuje na sile najtańszych. Jezeli mi sie cos bardzo podoba co sporo kosztuje to milion razy kalkuluje zanim kupie [emoji39]Sporo sie sami napracowalismy z mezem zeby miec to co mamy dlatego tez bardzo to szanujemy.

Wyslij prosze linka do tego lozeczka:)
Ja wole wydac na wspolne wakacje i artakcje dla rodziny bo zawsze swietnie bawimy i dobrze nam to robi :)
Sa rzeczy na ktore moge wydać naprawde duzo ale zawsze bardzo szanuje kase.Tym bardziej ze u nas ta wieksza czesc przynosci maz zapierniczajac ciezko calymi dniami na swoim.Gdybym moze ja zarabiala wiecej to tak by mi nie bylo szkoda a tak mam taki szacunek do ciezko zarobionych pieniedzy.
Dzieki za opinie:)Bede o nim pamietać.
Ja lozeczka nie mam bo pierwsze mialam turystyczne sama nie wiem dlaczego i po 2 latach poszlo w kosz.Bubel.
Ja mam za niedlugo ur,imieniny wiec najblizszym powiem ze nie chce kremow,kremikow tylko kase.Bede miec na La millou:)
Pewnie,dziadki na pewno dolozą.Ja nie licze od tesciow bo nigdy nic nie dali a moja mama ma nie wielka emeryture wiec nawet bym od niej nie wziela.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyslij prosze linka do tego lozeczka:)
Ja wole wydac na wspolne wakacje i artakcje dla rodziny bo zawsze swietnie bawimy i dobrze nam to robi :)
Sa rzeczy na ktore moge wydać naprawde duzo ale zawsze bardzo szanuje kase.Tym bardziej ze u nas ta wieksza czesc przynosci maz zapierniczajac ciezko calymi dniami na swoim.Gdybym moze ja zarabiala wiecej to tak by mi nie bylo szkoda a tak mam taki szacunek do ciezko zarobionych pieniedzy.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6103032829


To mi się mega podoba.
U nas w dzieciństwie sie nie przelewalo. Juz w czasie szkoly staralam się dorabiac sobie w weekendy i wakacje zeby nie brać od mamy. Pozniej wyjechalam za granice i pracowalam bardzo ciezko po kilkanascie godzin dziennie. Teraz juz na szczęście mam normalna prace ale to wszystko nauczylo mnie szanowac pieniądze

 
reklama
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6103032829


To mi się mega podoba.
U nas w dzieciństwie sie nie przelewalo. Juz w czasie szkoly staralam się dorabiac sobie w weekendy i wakacje zeby nie brać od mamy. Pozniej wyjechalam za granice i pracowalam bardzo ciezko po kilkanascie godzin dziennie. Teraz juz na szczęście mam normalna prace ale to wszystko nauczylo mnie szanowac pieniądze

Bardzo ladne:)Zapisalam linka:)
Ja mam 14 lat pracy non stop tylko przerwa na dziecko i to skrocony macierzynski bo mi zalezalo wrocic szybciej.Moja szwagierka ma tyle lat co ja a ani jednego dnia nie porzepracowala.Najpierw jechala na rodzicach,teraz na mezu ktory lewdo zyje a im sie nie przelewa.Ale ona wstaje o 7 robi dzieciom kanapki i idzie spac do 12.Ale bierze alimenty na pierwsze+rodzinne+2x500 plus.Nie placi za obiady w szkole,za wycieczki,doplate ma do czynszu 70% i zyje:)tylko jak.A jak ja mama prosi o powieszenie firanek to mowi ze mam isc ja bo ona ma dwoje dzieci(16lat i 10lat) hahahaha

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry