reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
Moja miała trochę obniżone napięcie mięśniowe - jakbym miała (przy pierwszym dziecku) wciskać jej bodziaki przez głowę to bym się popłakała - mimo że miałam sporo "zwykłych" body w małych rozmiarach to i tak używałam tylko tych kilku par kopertowych - niebo a ziema!!!
 
Świetne lowy dziewczyny[emoji813]
Mi wszystko jedno z bodziakami i z pajacami tez jedna czy dwie nogi. Ja to jak automat przebiorę nawet wyjącego malucha. Kiedys nagralam jak kapie takie 2tyg a potem ubietam . Po latach sama siebie podziwialam jaka precyzja I dokladnosc I jak mi to szybko szlo.
Ja mam Dokladnie tak samo.
Od poczatku sie nie balam Robic przy dziecku.
Pamietam jak Patryka przywiezlismy maly kurczak 2 kg .wszystko takie male delikatne. Pierwsza kapiel. Babcie przyjechaly do pomocy.i obie sie baly.[emoji23] bo zapomnialy jak, bo on taki maly itp.a ja Sama rekawy podwinelam I heja [emoji23][emoji23][emoji23] a one w szoku skad ja to wiem taz gowniara mloda przy dzieciach nigdy nic itp po prostu wiedzialam.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
tez sie boje tych pierwszych dni, kapania, przewijania...ale jakos licze na meza:) on juz to trzy razy przeszedl wiec moze sobie przypomni. najgorszy pierwszy raz a potem jakos pojdzie!:)
tez polowalam na kopertowe body bo slyszalam ze jednak latwiej ale poki co nigdzie nie dopadlam. mam za to duzo pajacy to w sumie dziala podobnie

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Ja mam Dokladnie tak samo.
Od poczatku sie nie balam Robic przy dziecku.
Pamietam jak Patryka przywiezlismy maly kurczak 2 kg .wszystko takie male delikatne. Pierwsza kapiel. Babcie przyjechaly do pomocy.i obie sie baly.[emoji23] bo zapomnialy jak, bo on taki maly itp.a ja Sama rekawy podwinelam I heja [emoji23][emoji23][emoji23] a one w szoku skad ja to wiem taz gowniara mloda przy dzieciach nigdy nic itp po prostu wiedzialam.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam tak samo ;) tez wszystko wiedzialam sama automatycznie jak kapac, co robic, itd ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry