reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

offtopic...bylam wczoraj na szkole rodzenia i bylam najstarsza:( dobrze ze meza nie mogl bo on ze swoja 44 na karku bylby tam dinozaurem:( wiekszosc w wieku 30 lat.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
U nas właśnie szkoła jest bez partnerów, bo się krępują itd i położna stwierdziła że kobiety same będą się lepiej czuć no i jestem ciekawa jaka u mnie grupka będzie :D:)
 
reklama
U nas właśnie szkoła jest bez partnerów, bo się krępują itd i położna stwierdziła że kobiety same będą się lepiej czuć no i jestem ciekawa jaka u mnie grupka będzie :D:)

To ciekawe podejście, że bez ojców....
W pierwszej ciąży chodziliśmy do szkoły rodzenia i powiem Wam, że mnie jak mnie (ja byłam bardziej "obeznana" odnośnie dzieci) ale mojemu mężowi te zajęcia bardzo dużo dały wiedzy i chyba takiej pewności siebie co z czym do czego. Jeśli macie możliwość to na prawdę polecam wspólne uczęszczanie na zajęcia.
 
To ciekawe podejście, że bez ojców....
W pierwszej ciąży chodziliśmy do szkoły rodzenia i powiem Wam, że mnie jak mnie (ja byłam bardziej "obeznana" odnośnie dzieci) ale mojemu mężowi te zajęcia bardzo dużo dały wiedzy i chyba takiej pewności siebie co z czym do czego. Jeśli macie możliwość to na prawdę polecam wspólne uczęszczanie na zajęcia.
mój mąż aż tak czasu nawet nie ma, prowadzi firme jednoosobową i jak rano wyjdzie to wpadnie na obiad i wraca wieczorem na szczęście cały czas na miejscu pod domem :) ale on to taki skryty raczej i woli sam się uczyć nie wiem on juz taki jest :D:D ale ważne że kochany i dba o nas :)
 
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr tyle tego jest, że nie wiadomo co kupić, myślałam o takim przykładanym do czułka ale może macie już jakieś doświadczenie w kompletowaniu wyprawki :)
 
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr tyle tego jest, że nie wiadomo co kupić, myślałam o takim przykładanym do czułka ale może macie już jakieś doświadczenie w kompletowaniu wyprawki :)
Ja mam Beurera. Zadowolonam
1472127146078.jpeg


cb7wugpju04jz4q8.png
 

Załączniki

  • 1472127146078.jpeg
    1472127146078.jpeg
    199,9 KB · Wyświetleń: 317
Ja mam termometr braun do ucha i nie jestem za bardzo zadowolona - pierwszy pomiar zawsze jest z kosmosu, drugi już ok ale wiadomo wydłuża to całą operację. Teraz jak Apolonia ma ponad 3 lata to spoko ale jak była malutka to jej trudno było wytłumaczyć jeszcze chwilę wytrzymaj i pokaż ucho...
 
reklama
aaa i tak zaczęłam podczytywać co tu u Was się dzieje w temacie wyprawkowym i w lekkie przerażenie wpadam bo ja jeszcze nic nie kupiłam. Większość rzeczy oczywiście mam po starszej córce ale nawet nie wyjęte z kartonów....
 
Do góry