reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

No to jeden z ostatnich dużych zakupów... gondola :)

1476718603-1d1mld.jpeg


I małe conieco bo bym się udusila

1476718649-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam lampkę z ikei taką wańka-wstańka kryssare, ale teraz już chyba ich nie sprzedają. Ale była właśnie fajna przez to że bezprzewodowa i dawała niezbyt mocne światło i brałam ją na wszystkie wyjazdy, a w 1 roku życia często z małą jeździliśmy i lampka bardzo się przydawała. A na 1 urodziny córka dostała taką lampkę z projektorem Link do: Cloud B Lampka nocna biedronka projektor ORYGINAŁ i myślę, że teraz jej będę używać a tamta zostanie właśnie na jakieś wyjazdy. A skoro projektor mam w lampce to teraz nie będę się bawić w żadne wybajerzone karuzelki, może powieszę jakieś filcowe handmade.
jak bylam w zeszlym miesiscu w ikea to lampki wanki wstanki jeszcze byly!:) kreci mnie ta sowa ze skip hop shop. jakby tylko nie miala kabla to bez zastnowienia bym kupila!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Jaką karuzelę polecacie na łóżeczko i żeby nie kosztowała miliony. I taką karuzelę, to chyba lepiej zawiesić dopiero później, czy można od razu?

Ja kupiłam piankowy materac jak była promocja w Jysku na materace. Myślałam o lateksowym, ale nie było żadnego w takim wymiarze, a ten piankowy ma być też super hiper, a nie chciało nam się szukać. A mamy z tej samej serii w wersji dużej i jest naprawdę porządny.
Ja mam fisher price te misie ze skrzydelkami, w prpmocji mozna ja dostac za okolo 150-170 zl. Jak dla mnie ok, i raczej karuzelka jest dla malutkich dzieci, pozniej dziecko jak wstaje moze oberwac karuzelke (tak pisze w instrukcji). Ta ma odpinany projektor z melodyjkami, tak wiec moze sluzyc dluzej. Tyle ze ona ma pastelowe kolorki -taki maluch nie rozroznia takich kolorkow, dlatego jest bardziej "do zasypiania".

Dziewczyny tu pisaly o karuzelkach z kontrastowymi kolorami, typu czarny, czerwony, taka karuzelka jest zauwazona przez malucha i go po prostu bardziej interesuje.

Kwestia tego czego Ty chcesz od karuzelki ;) jaką ma spelniac role itd.

Prócz mnie tutaj jeszcze ktoras ma taka karuzelke jak ja :) Ja sobie ją chwale :) a, i ma pilot :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moge wam polecic pieluchy tetrowe z tesco pakowane po 4szt w komplecie 2biale plus 2 w rozowe lub niebieskie serduszka
Kupilam jeden zestaw na probe i po praniu jestem zadowolona :D

thgfflw1k3inkyc3.png
Jak cenowo ? Ja juz nakupilam pieluch, ale tego nigdy dosc ;)

Dzis kupilismy szczotke i grzebien dla Szymka, i ta taka gumke na palec, cos a'la pierwsza szczoteczka [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
20zl ale sa mega duze jak na moje oko bo wczesniej kupilam w pepco i po praniu shit :/ w dodatku mniejsze sa ...

thgfflw1k3inkyc3.png
Super tetry są w auchanie, 5 zł za sztuke, ale sa duze i grube. O tych kolorowych mowie. Ale tez nie kazda jest dobrej jakosci, kupilismy kilka, 2 byly gorszej jakosci, reszta super :)


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tesco tesco? czy jakiejs firmy? to jutro skocze bo ide na krew i mocz obok tesco!

apropo's karuzelek z projektorem to ja dzis w nocy jak nie spalam mialam takie przemyslenie ze potrzebuje lampke taka nocna do karmienia i zgooglowalam temat i mam 3 typy:
1) lampka z projektorem i z meldyjkami i z biciem serca i szumieniem - droga ale full wypas tyle ze na kablu:( Link do: Projektor SKip Hop Sowa z lampką i pozytywką
2) bezprzewodowy pingwinek Link do: Lampka-przytulanka Pabobo - Pingwinek
3) bezprzewodowa gwiazdka Link do: Lampka nocna gwiazdka - fioletowa
te bezprzewodowe bardziej do mnie przemawiaja bo tak sobie mysle ze jakby Zosie przewijac w nocy to chyba bede ja musiala wyjac z kolyski i na przewijaku przewijac (przeciwny kat pokoju) to bym lampke wziela ze soba... co radzicie z praktyki?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Hm, ja w sypialni, czyli tam gdzie jest kącik dla Szymona, mam kilka lampek. Tzn lampe główną dużą, lampke dotykowa z 3 stopniowa regulacja swiatla przy moim lozku, lampke na stoliku przy lozeczku ze słabą żarówką, lampke ledową z niebieskim światełkiem do kontaktu, i swiatlo z projektora.

U mnie to dziala tak: glowne swiatlo wiadono w nocy zgaszone, ale nadaje sie po kapieli gdy bede przygotowywala maluszka, lampka przy lozku super gdy bede karmila, a lampka w gniazdku zebym po pzrebudzeniu mogla bez problemu dostrzec buzie maluszka (zawsze taką miałam, nie przeszkadza w spaniu nikomu, a wszystko widze bez problemu). Lampka na stoliku to tak awaryjnie, w razie gdy bedzie potrzebna :)


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry