reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Cudne ubeanka LisiaMamo . Po ile pajace Sa w z h&M?

Joshi lo matulu trojaczki beda :)

Kurczę nie pamietam po ile były, muszę na rachunku sprawdzić, bo juz oczyściłem je z metek i szykuje do prania.

Ja niestety nie mam opcji na ubranka po kimś, bo wszyscy znajomi max jedno dziecko i planują kolejne, wiec jeszcze sobie zostawiają.

Na razie kupiłam same na 62 za rada kilku koleżanek. Po ostatnim USG jeżeli wyjdzie, ze malutkie dziecko to dokupie mniejszych, a o 68 poproszę gości, którzy bedą przychodzić w odwiedki. Dziewczyny mi mówiły, ze to sprawdzony sposób [emoji6] potem bede na bieżąco sie zaopatrzac.

Mam juz 2 lekkie kocyki, 1 grubszy, 2 rożki (1 twardy, 1 minky), 2 śpiworki całoroczne do łóżeczka, prześcieradła do łóżeczka i gondoli, podkłady nieprzemakalne, poduszkę do karmienia i chyba wszystkie pozostałe pierdołki i wszystko do szpitala, zaopatrzyłam sie na razie w kosmetyki hipp, bo rzeczywiście maja najprostszy skład.

Co do konta oszczędnościowego dla dziecka to z mezem planowaliśmy to lat i zeby wpłacać tam stałe co miesiąc jakaś kwotę (jakiś przelew stały) plus wszystko co dostanie na chrzest, komunie, urodziny, itd.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajne zakupy. Ale cena mnie nawet pocieszyla bo myslalam ze ja juz zaczelam przesadzac. a ilosci mam podobne do joshi:)))
niestety moja mama ma paskudny gust, wrecz wsiowy. juz jej wyraznie zabronilam cokolwiek kupowac. od poczatku sama mowila zebym ja wszystko wybierala a ona zaplaci a teraz co do niej przyjde to wyciaga nowe potworki z szuflad...:)))
od tesciow to chyba nie dostane nawet glupiej grzechotki. tesciowa nigdy nic nie kupuje wnukom tylko daje po 50 zl na swieta albo na urodziny. no taka jest. ale mysle powaznie o tym zalozeniu subkonta dla Zosi i bede jej wplacala jak dostanie od kogos kase i na cos sie uzbiera.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Grama ja też myślałam, że na teściowa nie mam co liczyć ale teraz się zrehabilitowala i zaczęła kupować ja się cieszę bo teraz widzę, że też czeka na mała z niecierpliwością tak samo jak my. Włączyło się zainteresowanie z jej strony którego do tej pory mi brakowało bo miałam wrażenie, że jej wszystko jedno albo co gorsza , że nie chce kolejnego wnuka/wnuczki ahh te hormony ciążowe :p
 
Grama ja też myślałam, że na teściowa nie mam co liczyć ale teraz się zrehabilitowala i zaczęła kupować ja się cieszę bo teraz widzę, że też czeka na mała z niecierpliwością tak samo jak my. Włączyło się zainteresowanie z jej strony którego do tej pory mi brakowało bo miałam wrażenie, że jej wszystko jedno albo co gorsza , że nie chce kolejnego wnuka/wnuczki ahh te hormony ciążowe :p

U mnie tez coraz lepiej jeśli chodzi o rodziców i teściów. Teściowie to nawet stwierdzili, ze nam kasę na wózek dadzą, rodzice dorzucili sie do fotelika duża czesc i do ubranek, wiec wychodzi podobnie [emoji846] przy tych wszystkich wydatkach to naprawdę duże odciążenie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez coraz lepiej jeśli chodzi o rodziców i teściów. Teściowie to nawet stwierdzili, ze nam kasę na wózek dadzą, rodzice dorzucili sie do fotelika duża czesc i do ubranek, wiec wychodzi podobnie [emoji846] przy tych wszystkich wydatkach to naprawdę duże odciążenie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie prawie wszytko kupili moi rodzice bo uznali, że tak trzeba było to duże odciazenie dla nas
Łóżeczko i przewijak kupiliśmy za sprzedany używany wózek bo wózek dostaniemy nowy od moich rodziców więc ten który miał być docelowo poszedł na sprzedaż
 
Mam doświadczenia z chustą z której robię hamak :)

cb7wugpju04jz4q8.png

Prześlesz fotę jak to wygląda? Lepiej się w tym śpi dziecku?
 
reklama
Do góry