reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

O joshi to podobnie ilościowo jak u mnie [emoji23] śmiało nie żałuj sobie zakupów ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Przyjechali do mnie w gości rodzice i wybrałam sie z mama do h&m i do smyka. Ależ sie obkupilysmy! Kurczę mam juz chyba wszystko na pierwsze miesiace [emoji4] podzieliłyśmy sie rachunkiem na poł i dobrze, ze była ta promocja w h&m 20% zniżki, bo po odjęciu tych 20% wyszło nam ok. 500 zł. Padam na pyszczek, postaram sie potem powstawiać fotki ubranek [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fajne zakupy. Ale cena mnie nawet pocieszyla bo myslalam ze ja juz zaczelam przesadzac. a ilosci mam podobne do joshi:)))
niestety moja mama ma paskudny gust, wrecz wsiowy. juz jej wyraznie zabronilam cokolwiek kupowac. od poczatku sama mowila zebym ja wszystko wybierala a ona zaplaci a teraz co do niej przyjde to wyciaga nowe potworki z szuflad...:)))
od tesciow to chyba nie dostane nawet glupiej grzechotki. tesciowa nigdy nic nie kupuje wnukom tylko daje po 50 zl na swieta albo na urodziny. no taka jest. ale mysle powaznie o tym zalozeniu subkonta dla Zosi i bede jej wplacala jak dostanie od kogos kase i na cos sie uzbiera.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Lisia mama zazdroszę tych pajacy bo też w sobotę się wybrałam, żeby załapać się na zniżkę, ale u mnie nie było ani jednego zestawu pajacy i kupiłam dużo ciuchów dla starszej córki dla młodszej tylko śpiwór do wózkai niestety nie po promce jak ewna tylko za 130 zeta ale zawsze i 20%

Link do: Watowany śpiwór
 
reklama
a można jakoś zrobić żeby wszyscy widzieli bo apka mi na fonie nie działa właśnie
Ja na kompie nie zakładałam nigdy żadnego albumu tylko w odpowiedzi klikałam "wyślij plik" i załączałam i wszystko było widoczne i na kompie, i na apce i tapatalku.

@LisiaMama sama polowałam na te pajacyki niestety u mnie nie było a przez net rozmiaru 62 już nie ma. Piękne zdobycze [emoji5]

 
Do góry