reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
Na tapatalk nie widać. Spróbuj Ewa zainstalować tapatalka. Apka bb często się psuje

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Przyjechali do mnie w gości rodzice i wybrałam sie z mama do h&m i do smyka. Ależ sie obkupilysmy! Kurczę mam juz chyba wszystko na pierwsze miesiace [emoji4] podzieliłyśmy sie rachunkiem na poł i dobrze, ze była ta promocja w h&m 20% zniżki, bo po odjęciu tych 20% wyszło nam ok. 500 zł. Padam na pyszczek, postaram sie potem powstawiać fotki ubranek [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuzwa a ja jestem przerazona iloscia tego co mam. Popralam I zaczelam Dzis prasowac.sprasowalam polowe ma raty na siedzaco I mi kuzwa kregoslup wysiadl. Druga polowa jutro.
Fabiankowi zabraknie dni aby przenosic ubranka.
Ale mimo wszystko I tak nie odmowie sobie dalszych zakupow. Tak naprawde jeszcze nic dobrze Sama nie kupilam.wszystko co mam dostalam .szok !!

Zrobilam liste tego co mam I przysiadlam od tej ilosci.

Rozmiar 56- 62- 68 .

- 1 kombinezon wiosenny
- 2 kombinezony zimowe
- 2 T-shirty
- 3 bluzy z kapturem
- 7 polspiochow
- 3 pary spodni ogrodniczek
- 2 kamizelki
- 16 spodni
- 2 pary rajtuzek
- 7 czapeczek bawelnianych
- 1 para bucikow
- 20 par skarpetek
- 3 pary niedrapek
- 1 rozek
- 8 kaftanikow
- 12 bodziakow na krotki rekawek
- 37 bodziakow na dlugi rekaw
- 1 rampers na krotko
- 3 rampersy na dlugo
- 30 bluzek na dlugi rekaw
- 11 pajacow
- 12 spiochow.

Jutro porobie foty [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jak to ogarne .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry