reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Na pewno do listy wyprawkowej też dopisać mozna kocyk minky- super mięciutki i milutki w dotyki. Kupiałam w zestawie z podusią- chociaż poduszka nie jest płaska to przyda się na później. POlecam gorąco- mój mały śpi pod tym kocykiem jak aniołek. Podaję link gdzie kupiłam taki zestaw do snu dla małego szkrabka : Link do: Zestaw KOCYK MINKY Z PODUSZKĄ- ROBOT GRAY - Cosmo Dreams
A mogę jeszcze dodać że jakość jest rewelacyjna i te kolorowe wstążeczki, którymi dziecko bawi się są super :)
 
reklama
ja ostatnio kupiłam taki kocyk minky z plaska poduszeczka dla bratowej na przywitanie maleństwa iwem ze sama sobie tez zamowie bo naprawdę duuuzy wybor i cena przystepna, a co najważniejsze pięknie wykonane :)
Link do: KOCYK MINKY pikowany 75x100, PODUSZKA, 120 WZORÓW!
Jeśli chodzi o temat butelek to przerobiliśmy wiele marek bo Klaudia miała kolki i myśleliśmy ze cos to pomoze, żadna nie pomogla. Mielismy avent classic i natural, tomme tippy (tragedia bo się zasysaly smoczki i dziecko się mega wkurzalo) dr brown. Ostatecznie Klaudia wybrala avon natural i sprawdzaly się nam swietnie
 
Na smyku -25% na nową kolekcję do jutra

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja miałam przewijak ikea spoling Fajna rzecz ale mnóstwo miejsca zajmuje Przy pierwszym dziecku bardzo przydatne wszystko pod ręką Teraz przy drugim poradzę sobie z przewijakiem na łóżeczku turystycznym i zwykła szafka nocna na kosmetyki.
Ja nie wiem bo pzry zadnej corce nie mialam przewijaka [emoji23] przewijalam w lozku lub na kanapie. Dawalam po prostu kocyk i przewijalam.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno do listy wyprawkowej też dopisać mozna kocyk minky- super mięciutki i milutki w dotyki. Kupiałam w zestawie z podusią- chociaż poduszka nie jest płaska to przyda się na później. POlecam gorąco- mój mały śpi pod tym kocykiem jak aniołek. Podaję link gdzie kupiłam taki zestaw do snu dla małego szkrabka : Link do: Zestaw KOCYK MINKY Z PODUSZKĄ- ROBOT GRAY - Cosmo Dreams
A mogę jeszcze dodać że jakość jest rewelacyjna i te kolorowe wstążeczki, którymi dziecko bawi się są super :)
Ja zamowilam rożki minky [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
my uzywalismy przewijak na lozeczko i bardzo nam się sprawdzil

tez musze zamowic rozki minky, ale najbardziej spedza mi sen z powiek wybor wozka, kompletnie nie wiem.
 
my uzywalismy przewijak na lozeczko i bardzo nam się sprawdzil

tez musze zamowic rozki minky, ale najbardziej spedza mi sen z powiek wybor wozka, kompletnie nie wiem.
Wczoraj wlasnie pisalam ze jak ktos chce kupic w granicach tysiaca zl to polecam baby merc q9 [emoji7] jest naprawde ladny, fajny i lekki. Prowadzi sie tak leciutko ze szok. Wyprobowalam juz na wszystkich powierzchniach (nawet na trawie). Wiadomo ze jak dojdzie dziecko to bedzie cos ciezej [emoji6] z mezem jestesmy zadowoleni z wyboru. Gondola sie latwo wypina co np dla mnie jest dobre bo jak zostane sama z malym, a mam troche schodow, to najpierw bede wynosila stelaz a potem pojde z dzieciatkiem w gondolce od razu bo tez nie jest ciezka a ma fajna mocna rączkę do trzymania. Tak ze ulatwia mi to zycie. I kolorow jest duzo do wyboru ale koniec koncow wybralismy uniwersalne szarości ktore sie po prostu mniej brudza [emoji4] ale to juz inna bajka, kazdy ma inne gusta [emoji6] Ja tylko tak o tym wozku bo juz sie nie moge doczekac az Szymuś bedzie w nim jezdzil [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Załączniki

  • 1472641120507.jpg
    1472641120507.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 527
Do góry