reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Kurczę zwariować można, serio [emoji846] bo od kilku osób juz słyszałam, ze żadnych zasypek na pupę tylko krem np ziajka a na sam początek jakiś najdelikatniejszy krem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Generalnie zasada jest dajemy skórze oddychać i zmieniamy często pieluche. Gdy pojawia się odparzenie działamy szybko i skutecznie.
Cynk obecny w tych kremach na odparzenia działa szybko ale używany gdy jest potrzeba bo on przykrywa tłustą warstwą i zatyka pory.

Talki nie, ale mąka ziemniaczana i krochmal jak najbardziej :)

Link do: Sroka o....: Odparzenia pieluszkowe co i jak
cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uniwersalne rzeczy na które zawsze zwracam uwagę w wyborze kosmetyków to żeby nie zawierał:
A.. parabenów
B... PEG-ów
C.. perfum wysoko w składzie.

Ufam Hipp i kosmetykom z Rossmana. Nivea niektóre ma dobre. Trn na zimę chyba jest ok

cb7wugpju04jz4q8.png

Poszperałam na stronie hipp i rzeczywiście skład wyglada dobrze.

Pytanie do doświadczonych mam jak wyciągamy maluszka z kąpieli to go natłuszczamy balsamem czy oliwka co lepsze?

I przy przewijaniu do pupy nadaje sie tez taki balsam np z hipp? W wypadku gdy nie ma odparzeń


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poszperałam na stronie hipp i rzeczywiście skład wyglada dobrze.

Pytanie do doświadczonych mam jak wyciągamy maluszka z kąpieli to go natłuszczamy balsamem czy oliwka co lepsze?

I przy przewijaniu do pupy nadaje sie tez taki balsam np z hipp? W wypadku gdy nie ma odparzeń


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja lubiłam balsam. Oliwka brudzi. Ale moja siostra np lubiła oliwke także co kto woli.
Na pupę balsam to na pośladki jedynie.


cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja tez pupe obsypywalam mączką ziemniaczana [emoji6] tylko w razie odparzenia (zazwyczaj przy przeziebieniu) uzywalam alantan.

W razie wysypek do kapieli przegotowana z woda mączka ziemniaczana (krochmal).



Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki krem polecacie na buźkę na zimę natłuszczający? Zeby na mróz posmarowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ja z całego serca polecam bioderme czy w zimie czy w lecie przeciwsłoneczne,

nivea na każdą pogodę moją młodą uczulił a wszyscy bardzo polecali, miałam też emolium - kobita w aptece poleciła nie był zły, hipp'a też - spoko ale dla mnie za lekki
 
Dziewczyny, dzięki Wam uświadomiłam sobie, że nic nie wiem na temat kosmetyków dla dzieci. [emoji32]Kiedy, jaki używać. Ehhh... Jeszcze długa droga przede mną. Jak ja to wszystko ogarnę. Nawet nie mam kiedy o tym poczytać.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry