reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Chwale sie mebelkami :) Gdybym miala lozeczko do kompletu to bym sie chyba w malowanie nie bawila, ale lozeczko jest zupelnie z innego drewna i nosi slady uzytkowania, wiec chce je pomalowac na bialo i teraz kombinuje co z reszta, zeby to mialo rece i nogi. Poczatkowo chcialam jechac po calosci, ale jak teraz na nie patrze, to mam wizje zeby pomalowac drzwi i szuflady na bialo w przewijaku i w szafie, natomiast w tym na zabawki ta przednia sciane. Reszte zostawic w takim kolorku jak jest. Myslicie, ze ma to sens? :)
 

Załączniki

  • 20160831_102254.jpg.png
    20160831_102254.jpg.png
    127,8 KB · Wyświetleń: 100
  • 20160831_102303.jpg.png
    20160831_102303.jpg.png
    62,4 KB · Wyświetleń: 98
  • 20160831_102318.jpg.png
    20160831_102318.jpg.png
    113,6 KB · Wyświetleń: 101
  • 20160831_102333.jpg.png
    20160831_102333.jpg.png
    109,7 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Uwielbiam serię rainforest. Mam matę z tej serii i karuzele miałam. Zostały z niej pluszaki

cb7wugpju04jz4q8.png
Ja z Filipem mialam hustawke elektryczna z tej serii. Super sprawa.
Pamietam ze kupilam uzywany na allegro mlody sie w niej wybujal a pozniej wstawilam na licytacje I sprzedałam drozej niz kupilam [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

Teraz tez sie czaje na taka bujawke [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chwale sie mebelkami :) Gdybym miala lozeczko do kompletu to bym sie chyba w malowanie nie bawila, ale lozeczko jest zupelnie z innego drewna i nosi slady uzytkowania, wiec chce je pomalowac na bialo i teraz kombinuje co z reszta, zeby to mialo rece i nogi. Poczatkowo chcialam jechac po calosci, ale jak teraz na nie patrze, to mam wizje zeby pomalowac drzwi i szuflady na bialo w przewijaku i w szafie, natomiast w tym na zabawki ta przednia sciane. Reszte zostawic w takim kolorku jak jest. Myslicie, ze ma to sens? :)
Ale ladne jak nowki wygladaja!
Jezeli lozeczko bedzie biale to ja bym w meblach pomalowala tylko fronty na bialo.a reszte zostawila.
Czyli Dokladnie twoja wizja.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwalił nam się ekspres w torbie, którą mieliśmy w zestawie z wózkiem więc musimy znaleźć jakąś nową, najlepiej szarą w kolorze wózka z dużą ilością przegródek (wcześniej była jedna komora i problem ze znalezieniem czegokolwiek). Jak coś macie fajnego to podrzućcie linki:)
 
reklama
Do góry