reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Męczę go juz 2 tygodnie bo oczywiście dziergam 5 rzeczy na raz zamiast skończyć jedna I brac sie za kolejne[emoji14]Taki typ[emoji14]

A moze jak już skończysz te 5 rzeczy to jeden można zamówić i kupić od Ciebie?:) taka forma nieopodatkowanego zarobku na zwolnieniu??:)

Szach chętna i pierwsza w kolejce jak coś;))


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
Ja robie misz-masz poprostu :D Na co mnie najdzie wena to to tworze[emoji14]Jak bedziecie mialy chęć to wam pokaze rozne fotki dziwactw ktore tworze :) Tylko nie wiem czy to odpowiedni watek :) A co do szydełka to serio chetnie was naucze :)
 
Ja robie misz-masz poprostu :D Na co mnie najdzie wena to to tworze[emoji14]Jak bedziecie mialy chęć to wam pokaze rozne fotki dziwactw ktore tworze :) Tylko nie wiem czy to odpowiedni watek :) A co do szydełka to serio chetnie was naucze :)
Jest watek z rekodzielem kochana [emoji6]

Kocyk piekny [emoji6] ale ja do dziergania nie mam cierpliwosci niestety

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robie misz-masz poprostu :D Na co mnie najdzie wena to to tworze[emoji14]Jak bedziecie mialy chęć to wam pokaze rozne fotki dziwactw ktore tworze :) Tylko nie wiem czy to odpowiedni watek :) A co do szydełka to serio chetnie was naucze :)
moja mama szydelkuje wiec jak narysujesz wzor albo moze masz z linka to ja chetnie sciagne od ciebie ten kocyk. a z jakiej "nitki" to dziergasz?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry