reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

dziewczyny mam pytanie czy do kosza mojżesza można dokupić jakiś materacyk ? mam wrażenie, że to strasznie twarde jest i się zastanawiam czy to normalne bo kosz dostalismy
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy do kosza mojżesza można dokupić jakiś materacyk ? mam wrażenie, że to strasznie twarde jest i się zastanawiam czy to normalne bo kosz dostalismy

Mozna, ja zamowilam na necie, teraz dokladnie nie pamietam rozmiaru, ale cos 75x35 czy cos takiego. Półokrągły na koncach wiec idealnie wykrojony :)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Mozna, ja zamowilam na necie, teraz dokladnie nie pamietam rozmiaru, ale cos 75x35 czy cos takiego. Półokrągły na koncach wiec idealnie wykrojony :)


a8doqqmz725nh9h0.png
oooo dzięki ci dobra kobieto !!! mam wrażenie, że tam czegoś brakuje w środku bo jest kosz i na to tylko taka "szmatka" a to chyba nie tak powinno wyglądać !
 
Wygrzebałam pierwsze ubranka z worków. Zu była letnia więc nawet tego nie zużyła. Dostałam to od siostry z jej październikowej córy :)
20160822_092652.jpeg


cb7wugpju04jz4q8.png
 

Załączniki

  • 20160822_092652.jpeg
    20160822_092652.jpeg
    47,6 KB · Wyświetleń: 391
zdalam sobie dzis sprawe ze poza pajacami 56-62-68 nie nam nic w tych rozmiarach (tzn. mam tez kombinezony) i chyba jednak nie objade sprawy samymi pajacami?:( musze chyba dokupic body chociaz z 5 szt z dlugim rekawem i ze 3 z krotkim i pospiochy? tak sie chyba juz obgonie?
mama mi obiecala ze kupi mi moja wymarzona kolyski chicco next 2 me tzn nie mi tylko Zosi:) ale i tak poszukam uzywanej zeby jej nie naciagac

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
No body to raczej podstawa, bez tego się nie obędzie.
Nie mogę wrzucić zdjęcia moich wczorajszych zakupów, bo mi komputer szwankuje. Muszę go wreszcie zawieźć do naprawy.
 
a ten sklep internetowy jest? jesli tak to daj linka

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Te rozki sa firmy MimiNu, mozna na Allegro chyba je znalezc. Niestety firma MimiNu sama w sobie podobno nie prowadzi sprzedazy detalicznej tylko hurtowa, ale babka ze sklepu ma z nimi jakas umowe i zamawia jakie kto chce, tyle ze czeka sie 3 tygodnie.
Z tej firmy rozki tez sa w Smyku, mozna podejrzec na stronie smyka ale maly wybor tam mają.
Ogolnie mozesz popytac po sklepach, gdzies na pewno sprowadzaja. Ja sie w nich zakochalam, milutkie, cieplutkie, prawie na zime [emoji6]


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I te co zamowilam po 50 zl wychodza. W smyku kosztuja okolo 40 zl tyle ze ten wybor maly. Na allegro nie patrzylam. Mi babka ze sklepu wyslala katalog zebym sobie zamowila jako chce i w jakiej opcji. Tyle ze ten sklep co w nim zamowilam nie ma stronh www, sa na facebooku, a-gugu Oswiecim, mozesz popytac czy wysylaja towar

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry