reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Ja mam malinowy wozek wiec odpuszcze wstazeczke ale do lozeczka przyczepie. Dobrze ze o tym przypomnialyscie. Co do zabobonow o wyprawce dla dziecka to moim zdaniem bzdura ale co do rzucania urokow wierze w stu procentach! Znam nie jeden przypadek.
 
reklama
ja nie wierzę w żadne takie :szok: a czemu akurat czerwony ma ustrzec a nie zileony czy niebieski? nigdy nie wierzyłam w żadne takie i teraz też raczej nie będę ganiać za czerwoną wstążką bo takowej przy sobie nie mam :baffled:
 
A ja przyczepie,a co tam......niech ma.....hi,hi.....:laugh2::laugh2::laugh2:

A dzis dokupilam malej podusie,bo po Gosi sie nie nadawala.....a kolderka w calkiem dobrym stanie jest.....tak ze prawie tez jestem gotowa z wyprawka,musze jeszcze pare ciuszkow dokupic,ale to w czwartek,jak pojade do gina.....:happy:
 
Ostatnia edycja:
ja nawet nie wiedziałam o tych wstążeczkach:eek:

no moze coś tam mi swita ze kiedys obiło mi się o uszy, ale nawet o tym nie pomyślałam, żeby takie cuś czynić. Niczego nie przyczepiam, chociazby dla przekory:-p:-p:-pMam nadzieje że nic mnie nie pokara:szok:
 
Ja tez nie wierze za bardzo w zadne zabobony, to bardziej ludzie starsi wywieraja na nas presje
Ja bylam w marcu za chrzestna u mojej szwagierki i babcia meza omal sie na mnie nie obrazila bo kto to widziala ze chrzestna w ciazy;-)
 
Moja siostra tez bedąc w ciązy była została chrzesną i jak do tej pory(3 lata) dzieciaczek dobrze sie chowa i jaj tez jakos nic nie jest.Bzdury z tymi przesądami i tyle.
Jaden z lepszych jakie słyszałam to żeby ojciec dziecka nie odszedł od matki nalezy mu podac do zjedzenia pepowine maluszka jak odpadnie:baffled::-D>Kondolencja dla tatusów.
 
Ja tez nie wierze za bardzo w zadne zabobony, to bardziej ludzie starsi wywieraja na nas presje
Ja bylam w marcu za chrzestna u mojej szwagierki i babcia meza omal sie na mnie nie obrazila bo kto to widziala ze chrzestna w ciazy;-)

Pierwsze słysze, że chrzesna w ciąży pecha przynosi... :baffled:

Moja siostra tez bedąc w ciązy była została chrzesną i jak do tej pory(3 lata) dzieciaczek dobrze sie chowa i jaj tez jakos nic nie jest.Bzdury z tymi przesądami i tyle.
Jaden z lepszych jakie słyszałam to żeby ojciec dziecka nie odszedł od matki nalezy mu podac do zjedzenia pepowine maluszka jak odpadnie:baffled::-D>Kondolencja dla tatusów.

Już nie moge się doczekać jak mój wróci z pracy i mu to powiem. Moge domyśleć się reakcji :laugh2:
 
reklama
Do góry