reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Tego nie wiem jaki jest Lovi, tu masz linka do aventu. Cena ładna http://www.allegro.pl/item687904604_philips_avent_laktator_nowy_promocja.html
 
ja kupuje avent`u ręczny - tylko musze jeszcze osobno dokupić woreczki do przechowywania pokarmu(w tych zestawach ich nie ma chyba), co bym mogła się nie raz z domu wyrwać:-pchociaz w sumie w butelce tez chyba mozna do lodówki włożyć...

A wracając jeszce do mineralki, tak mi przyszło na myśl ze wezme jeszcze do szpitala wode taka w spray do twarzy - fajnie chłodzi takie cos to moze sie przyda jak będe się siłowac tam:-p

i tez mam mineralke na liście - kurde ze juz szklanki wody nie moga mi postawić koło łózka tylko mam swoją brac?pewnie nie kazda kobita weźmie, ale zawsze jak pare sie pofatyguje to zaoszczędzą:wściekła/y:
 
dzięki za opinię, Chogata i Aneczka, a Tobie deli za linka. Napisałam do gościa zapytanie już:-)

malbertka, woda w sprayu do twarzy też jest na mojej szpitalnej liście, ale ja nie biorę; mąż będzie mi zwilżał czoło podczas porodu jakąś namoczoną pieluszką albo chusteczką;-)jeśli z wrażenia nie zapomni;-)
 
cześć dziewczyny nie zazdroszczę wam, ja juz dawno po urodziłam w 35 tygodniu ciąży (30 czerwca). Poród miałam przez cc w szpitalu na szopena w Rzeszowie. Jesli bierzecie wodę mineralną to weźcie na wszelki wypadek mała butelkę z dziubkiem po cesarce jak nie można głowy podnosic to ze zwykłej nie idzie się napić. Jesli chodzi o laktator to dziewczyna miała cziko i świetnie jej szło sciaganie, ja miałam aventu ale nawału nie miałam isciaganie nie bardzo szło. Polecam ciekła parafinę do masowania delikatnego piersi jesli byscie miały nawał a małe nieściagało ogrzewa piersi jak sie masuje i lepiej pokarm schodzi. Powiem wam jedno dziewczyny po normalnym porodzie błysk chodziły a ja jak kaleka nie mogłam z łuzka wstać i sie podciagałam za bandaz przywiazany to tyłu łuzka (warto mieć taki pasek przypiety lub bandaz, jak nie mozna wstac z łkuzka to jest się za co podciągnąc.

pozdrawiam

ps. w szpitalu na Szopena w Rzeszowie maja fantastycznych neonatologów do dzieci, wiem co mówie bo 10 dni spędziłam w szpitalu i duzo widziałam (mały nie chciał jeść i trzeba było go dokarmiać sonda).
 
hej dziewczyny ja troche odbiegne od tematu jesli mozna;)) jest taki zabobon ze nie powinno sie kupowac dla maluszka rzeczy przed jego narodzinami, no ale wyprawka do szpitala musi byc gotowa wczesniej i przymusowo moim zdaniem trzeba kupic rzeczy malenstwu, ja wlasnie niewiem jak zrobic z fotelikiem nosidelkiem bo chce kupic nawet juz upatrzylam taki fajny ale kazdy mowi nie kupuj bo nie wolno przed porodem... tak ze ja juz sama niewiem. Co Wy o tym myslicie dziewczyny??:-)
pozdrawiam
 
nanages- tak jak powiedzials- zabobon!
jak to fotelik kupic po urodzeniu jak musisz przeciez w czyms dzieciaczka przywiezc ze szpitala?
ja osobiscie mam wszytko od 36 tygodnia,
torba spakowana ,
kosz do spanania ubrany w posciel

gdzie bym tam miala czas kupowac po urodzeniu dziecka?
 
reklama
no wlasnie i to takie glupie gadanie ze dziecko nie moze miec nic wczesniej, bo przyjdzie co do czego a tu nie ma nic do szpitala i problem wielki bo trzeba latac szybko kupowac a tak to jest wczesniej i jest to co sie chcialo kupic poprostu:) no ja jestem w 35 tyg wiec spokojnie moge sobie kupic ten fotelik chyba:tak: no a ciuszki do szpitala juz mam tak ze fotelik tez moze byc a to prawda jest ze musze dziecko w czyms przywiezc ;-) dziekuje za odpowiedzi i pomoc dziewczyny:-)
 
Do góry