reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Kochane dziewczynki mam pampersy -opakowanie chyba 48 szt. i co całe mam dżwigac do szpitala ,a może połowa starczy.Jak poród normalny to pewnie trzecia doba i mnie wypiszą .?
 
reklama
Wiecie co tak czytam co bierzecie do szpitala to patrząc na moją torbę to ja nic w niej takiego nie mam oprócz kosmetyków dla siebie ręcznika kapci i dokumentów nic tam się innego nie znajdzie bo nic nie potrzebuje....A rzeczy dla maluszka na wyjście mąż przywiezie w ostatni dzień....
 
ja mam napisane kocyk...a poza tym ja mam szpital 10 min od domu więc się nie stresuję bo jak czegokolwiek zapomne to w każdej chwili można dowieźć
 
Ja nie biore bo u nas daja swoje rozki, ubranka, biore tylko na wyjscie ubranka bo cieniutkie w koncu to lato to sie zmiesci w razie chlodu ktos po nas przyjedzie to wezmie rozek na wyjscie albo kocyk
 
Mitemil nie chodziło mi o to czy Pampersy czy tansze...ja tez nie mam zamiaru męczyć siebie i dziecka w tańszych.

Ale o to czy wy mamuśki bedziecie na poczatku używac tych z materiału po to żeby oblookać co i jak dzidzia robi...nie chodzi mi o oszczędność, tylko że podobno na poczatku dobrze w takich zwykłych...tylko nie wiem czy warto się tak cyrtolić - bo z pampersami to o wiele mniej zachodu przecież...

To jakaś ciemna masa ze mnie :sorry: Tetry kupuje tylko do podłożenia i wytarcia buzi.

Ja nie biore bo u nas daja swoje rozki, ubranka, biore tylko na wyjscie ubranka bo cieniutkie w koncu to lato to sie zmiesci w razie chlodu ktos po nas przyjedzie to wezmie rozek na wyjscie albo kocyk

U nas dokładnie tak samo.
 
Nie wiem czy to na tym watku pisalyscie, dziewczyny, o praniu tych materacy do lozeczka (kokosowo-gryczanyczanych),bo nie moge znalezc....a mam pytanie i jak po upraniu? Nic sie nie stalo? Bo moj jeszcze nie uprany....i nie wiem co robic.....:sorry:
 
reklama
Do góry