reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

reklama
no niby tak...ale nawet mi nie mow - wlasnie znalazlam na allegro wozek IDENTYCZNY z tym, ktory kupilismy w ub tygodniu w Swiecie Dziecka.... uzywka 670, nasz 900 bez spiworka, ktory kosztuje 250zl....... well, dobrze ze sponsorem wozka jest tesciowa ;)
 
Pierwsze co dzis zrobilam po dowiedzenieu sie, ze nosze w sobie coreczke, to kłus do H&M po puchowa rozowiutka kurteczke z wyprzedazy na 6 mcy za 40 zl :D i jestem weri hepi :D:D:D:D:D:D bo ja nabylam!
 
Agatko a czy nie przerazaja cie odrobine ceny w tym Swiecie Dziecka? Mnie tez sie tam podoba i parking jaki by nie byl, jakis jest, no ale te ceny.... Szafa 2880.....
 
Ja jestem z Gdańska i kupuję to w sklepie z używaną odzieżą dla wszystkich-nie tylko dla maluszków.Mają je tylko porozdzielane na wieszczkach.W Wa-wie na pewno też gdzieś znajdziesz taki sklep,tylko musisz się porozglądać.
 
My już kupiliśmy ten fotelik.Dla nas to było korzystne,bo odbiór osobisty na terenie Gdańska,więc mogliśmy go dokładnie obejrzeć.Jest jak nowy,wogóle nie zniszczony,właścicielka używała go bardziej jako leżaczek,niż fotelik,bo nie mieli samochodu!W slepach widziałam go za 390pln,ale już po fakcie widziałam go w sklepie firmowym Chicco,że z kuponem z gazety można go kupić za 289pln.
 
Hm, w cenach to nie bardzo mam rozeznanie, ale akurat moje łózeczko, Drewexu, kosztuje 239 zł, to chyba nie jakoś masakrycznie drogo? POrównywałam ceny na Allegro, gdzie się dopłaca za transport i jeszcze albo trzeba Bóg wie gdzie jechać po to, albo ganiać na pocztę i nie jest źle. Są oczywiście i łóżeczka po 1600, no ale na to dzidaiz musi poczekac, aż wygramy w totka :p
 
Hej:)
Ja nieobawiam sie much bo moj kot nie pozwala im na dluzszy pobyt w mieszkaniu:)dzidzia bedzie miala swoj pokoj bez baldachimu, moskitiery i tkich tam, moze jakas karuzelka:)a lozeczko bede miec od kolezanki razem z szuflada-przyda sie:))niedlugo czeska mnie jakies przemalowanie pokoju i urzadzanko;)nie moge sie doczekac!!! ;D
edi
 
reklama
Do góry