reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Niestety nie pamietam ceny za nasz fotelik, bo kupowalam go 3 lata temu dla pierwszego synka.
Tylko uwazajcie przy uzywanych fotelikach, czy nie uczestniczyly w wypadku. Po wypadku fotelik juz nie nadaje sie do uzycia.
 
reklama
Mrowkanie ma sensu kupować takich drogich w tych najmniejszych rozmiarach, bo maluch rosnie błyskawicznie. To już jak Cie bardzo korci kup coś większego :D Moja mama kupiła śliczny komplecik w jakims drogim sklepie chyba Mothercare, ale na rozmiar 56 :mad: No i co, nawet nie wiem, czy mała w to wejdzie, bo może przeciez urodzic się większa, zwłaszcza, że mój mąż jest b. wysoki.
 
Pewnie, że nie ma sensu tylko byłam w szoku, że aż tyle kosztuje- przecież dla dorosłej osoby sweterek za tyle można kupić :o
ja dla małej nie zamierzam kupowac takich drogich rzeczy bo to nie ma sensu - przeciez będzie rosła jak dzika ;D a ta cene podałm jak atrakcja- a nawet abstrakcja ;) przynajminiej dla mnie!
 
Aha, a ja zrozumiałam, że chcesz to kupić ;D ;D ;D
JA te pierwsze ciuszki kupuję tanie, potem ją zacznę stroić. Ostatnio widziałam taką słodką sukieneczkę, że chyba ją kupię, chociaż jest dośc duża, chyba na 74 cm. Jednak dziewczynkę można fajniej ubierać, coś czuję, że będę szalała :D
 
Mnie też nie stać żeby takiemu maluszkowi kupować takie drogie ubranka,szczególnie że tak szybko znich wyrośnie i trzeba będzie kupić nowe.Więc część podostawałam,część kupuję używanych,ale naprawdę w bardzo dobrym stanie i śliczne- takie co nowe kosztowałyby ok.50 pln,a tak mam za 10-13 pln.Kaftaniki i body kupiłam w realu za 4.99,nawet jeśli zrobi się z tego ściera po kilku przniach,to wolę to wyrzucić,niż kupować sztukę za 12 pln.Niestety,takie życie, trzeba oszczędzać na wszystkim!!!
 
Dawidowa a gdzie kupujesz te uzywane, czy są jakies specjalne second handy dla dzieci? jesteś z Warszawy? Chętnie bym sobie obejrzała takie ciuszki na zywo, w jakim sa stanie. Bo na Allegro to chyba jednak się nie zdecyduje kupować uzywanych ::)
 
Cholerka, a po czym to można poznać? Na Allegro to mozna chyba liczyc tylko na uczciwośc sprzedajacego, że sie przyzna. JUz sama nie wiem, może lepiej kupic tańszy a nowy? Ten Aletki wyglada całkiem OK :)
 
reklama
Do góry