reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala)

reklama
ja chyba powoli zabiorę się za kompletowanie torby do szpitala.
znajoma mnie przekonała, że po 30 tygodniu lepiej mieć ja w pogotowiu;-)
 
A w szpitalu gdzie chcę rodzić uprzedzają żeby nie brać na oddział toreb i walizek tylko w siatkę wszystko spakować! a oczywiście na terenie całej warszawy nie ma takiego szpitala gdzie by nie były potrzebne własne ciuchy dla małego i matki jak i podpaski ( wielkości połowy reklamówki) i pieluszki ( wielkości wielkiej reklamówki) i kosmetyki i kocyki i tetra i flanela i multum rzeczy wymaganych - i ja mam to w reklamóweczkę zmieścić!!!! porąbało ich chyba! sama moja koszula z szlafrokiem to już jest pełna reklamówka - a gdzie reszta!!!!????
 
Maria dlaczego w reklamówki ?? :szok:
Ja pakowałam wszystko do toreb ale u mnie w szpitalu nie mieli nic przeciwko ...
 
No nie w reklamówki tylko w reklamówkę - jedną !!! wariaci!!! bo się wkurzają na ciężarne co przynoszą wielkie walizy i im zaśmiecają oddział! ja do porodu Bartka też szłam z walizą na kółkach a i tak pieluch nie zmieściłam tam - więc nie wiem jak ja mam iść z JEDNĄ reklamóweczką!
 
Maria he he już kapuje :-D
U mnie nie trzeba było brać ubranek dla dziecka a i tak ledwo w dwie torby weekendówki się zmieściłam ... Jedną miałam do porodu a drugą już na pobyt w szpitalu ...
 
reklama
Do góry