reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala)

reklama
ale w sumie tak czy siak będziesz musiala kupic jakies kosmetyki zeby je przetestowac:)

My mydelko , chusteczki itd na początek z Bambino zakupimy zeby byly.
Niby mamy z Johnsona te próbki i zestaw ktory zdobylam, ale jestem nieufna zbytnio. Moze pozniej ;-))
 
Mamicurina - no właśnie i tak musisz coś kupić i sprawdzić na dziecku czy nie jest uczulone. bo nie urodzi się z stustronnicową księgą z uwagami co może a co lubi itd:-D
Ja na początek zakupię na pewno Oilatum Soft do kąpania, ufam też Bambino, a później pójdzie w ruch Babydream. O Johnsons się nie wypowiem bo nie próbowałam,a do Nivea się na prawdę zraziłam...
 
ja się zastanawiam kiedy torbę zacząć pakować.
Nie chcialabym się pewnego dnia obudzic i stwiedzic, ze to już, a torba pusta;p

niedlugo idziemy obejrzec oddział , popytam dokladnie co musze zabrac...i zacznę sobie organizowac torbe jakos za miesiąc -poltora.

Niech sobie stoi i czeka.
 
ja torbę to muszę kupić najpierw:-D pomyślę o tym za niecałe 2mc, tak żeby miesiąc przed terminem coś tam pakować co się da:tak:
 
ja kupuje tez to oliatum do kapieli, jakas oliwke, krem do pupy + male pudelko sudocremu, chusteczki mam pampers sensitive i hugis (te H dostalam w jakis paczkach co tu daja) krem do buzi ochronny, i...... i cos do pepka a tak to niewiem chyba wszystko narazie :-)

Co do torby tez sie zastanawialam kiedy ona gotowa ma byc ???
 
ja to torbe spakuję sobie po nowym roku bo to różnie bywa a nóż widelec niech sobie leży spokojnie a nie żeby się z ręką w nocniku obudzić i nie być gotowym i na szybkiego wszystko robić jakby coś się miało dziać :)
 
reklama
torbę będę miała spakowaną minimum miesiąc przed terminem (czyli pewnie na początku lutego) - tak mi siostra cioteczna doradziła; co do tych kremów i innych - coś kupić trzeba, chociażby żeby się przekonać czy dziecku służy, a po takie rzeczy udam się do rossmana
 
Do góry