reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Bardzo dziękuję Iwonko, dla mnie jest ważne to usztywnienie przy rożkach czego nie ma ten kocyk. Zwiększa to bezpieczeństwo takiego maluszka. Kocyk faktycznie może się przydać w późniejszym okresie:-)
 
reklama
hmmm ten drugi naprawde fajniutki ale na poczatek do szpitala w domu do karmienia czy jak tam .... to tradycyjny mi sie wydaje albo ten i ten ja dzis ogladalam zwykly rozek kosztuje 15 zl a z kokosem 25 zl wiec to nie majatek i mozna skusic sie na dwa :-):-)
 
ja miałam taki rożek wypełniony usztywnieniem z kokosem :tak: korzystałam z niego i na pewno będę teraz też korzystac ;-)
 
:-)To moj pierwszy bobas ale faktycznie z tego co widze to te rozki sa bardzo wygodne bo ja tu taka kruszynke owijac w kocyk raz ze za duszno a ten rozek jest taki zgrabny a i jak ktos ma pierwszy raz stycznosc z dzieckiem o lepiej dac mu na raczki w rozku moj M bal sie siostrzenca brac bez rozka lub bez podusi
 
fajny tek kocyk, pomysłowe rozwiązanie, chyba tez sie skusze, bo rożek to już mam po Kubasie w bardzo dobrym stanie, mimo, że długo uzywany, bo potem jako kołdrka w wózku, łóżczku itp....

a tak w ogóle to mam całą mase rzeczy po Kubasie, wic nie będęe musiała dużo dokupować, chyba, że potwiredzi sie dziewczynka, to poszaleję na zakupach "babskich" i kupie troche ubranek, bo inaczej to mała bedzie biegać w bojówkach moro...

ro
 
ja zawsze sie zastanawialam w co mozna stroic chlopczyka i jak sie dowiedzialam ze bedzie synek to przezylam lekki szok ale dzis bylam na zakupach i juz mi sie podoba bo kupilam fajne bojoweczki takie do trzech mc i inne takie i widze ze chlopca tez mozna fajnie stroic :-)
 
Wiktoria - moja mama do dzisiaj sie ze mnie śmieje, że jak byłam w ciąży z Mieszkiem i wiedziałam, że urodzi sie chłopiec to przezywałam, że dziewczynki mozna teraz tak fajnie stroić no a chłopca to raczej nie. A jak się okazło to Mieszko zawsze chodzi wystrojony, tyle że po "męsku" ;-)
 
Ja to jestem praktyczny typ i w pierwszych miesiącach Julek chodził wyłącznie w miękkich bawełnianych dresikach, bez kieszonek i naszywek, które mogą uwierać. DO dziś nie lubię przesadzać i np raczej nie kupuję bojówek z mnóstwem zakładek, kieszonek, których się przecież nie używa. Jakoś tak mam, że sama stawiam na komfort po pierwsze i tak samo ubieram Julka. Z dziewczynką byłoby pewnie podobnie.
 
reklama
Dziewczyny a to pierwsza sukienusia dla naszej maleńkiej :-)
Wybral mąż i to on postanowil ją kupic jak tylko dowiedzielismy sie ze bedzie córeczka :-)
rozmiar 0-3 miesięcy, wiec akuarat na lato :-) ładniusia co?
 
Do góry