reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

a ja miałam jedna butelkę. Karmiłam piersia, ale czasem butelka się przydawała do wody czy herbatki. Jednak ta którą kupiłam i tak okazazała sie niewłaściwa. Mieszko nie umiał z niej pić i musiałam kupić inną.... z najszerszym smoczkiem bo Mały przyzwyczajony do piersi musiał czuć że ma cos w buzi!
 
reklama
Aurelia zdecydowanie nie kupuj więcej. WYstarczy ci na początek i jedna. A jak się każe, że karmisz butelką dokupisz wedle potrzeby. Ja póżniej dokupowałam butelki do picia i to od razu większe. A na mleko nie potrzebowałam.
 
Mam narazie jedną butelkę, taką większą. Myślę, że dokupię jeszcze jedną, ewentualnie mniejszą, a potem się zobaczy.
Od stycznia zaczynam zakupy, bo chyba pójdziemy z torbami, gdybyśmy mieli kupić wszystko naraz, ha ha ha ha:-):-).
 
Wiecie co dziewczyny, ja nic póki co nie kupuje, faktem jest, że dużo oglądam i czytam, wydaje mi się,że jest jeszcze czas i nie ma po co panikować. Zakupy zacznę w połowie stycznia, chociaż nie wiem od czego zacząć, tego tyle jest:confused:
 
masz racje ja sie zbieralam na zakupy i zbieralam a nie wiedzialam od czego zaczac zaczelam od ciuszkow teraz juz z gorki wazne zeby zaczac juz mam poukladane co bede kupowac na poczatek kocyk pieluchy tetra, butelka, ubranka, no a na koncu kosmetyki wanienka lozeczko itd:-)
 
ja zaczęłam od ciuszków no i chyba mam wszystkie no jeszcze śpioszki są potrzebne, a potem kosmetyki buteleczki na końcu faktycznie łóżeczko wanienka i wózek:-)
 
ja na razie nic nie mam oprocz szczoteczki do wloskow i dwoch sliniaczkow:-( mam spiochy i body po synku ale to akurat po domu takie rzeczy bo na spacerki to nie mam:no: nic wszystko typowo dla chlopca :-p zakupy zaczne pod koniec stycznia ale tez sie nie bede spieszyc wozek i kolyske kupie w kwietniu a teraz to troszke ubranek i kosmetyki:tak::-)
 
reklama
Polka a ja powiem ci ze becik rozek jak najbardziej ja tez znow kupuje taki,szczegolnie dobry w szpitalu i przez pierwszy miesiac,ma te usztywnienie ktore mozna napewno wyjac i pozn iej masz z tego kolderke.A dzieki temu usztywnieniu lepiej i bezpieczniej trzyma sie dziecko.A ten drugi link z kocykiem to coz tez taki mam ale nie uzywalam go w tym celu jako rozek tylko wlasnie jako cieplutki kocyk super na zime :) Mam taki zolty.Bardzo mily w dotyku i gruby bo dwuawrstwowy
 
Do góry