reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia?

Ciekawe tematy poruszałyście
a jak migłybyście napisać jakie dokładnie ciuszki do szpitala, bo ktoraś napisala ze 3 jakieś wystarcza
czy to jakies pajacyki, czy body czy kaftaniki? ile sztuk?
 
reklama
Ja biorę trzy zestawy: kaftanik + śpioszki i body + półśpiochy i pajacyki ze trzy.
Lepiej mieć trochę więcej bo dziecko może się usrać lub ulewać mocno.
 
U mnie tak jak u Gosi tylko na wyjście jakieś ubranko.
Muszę zakupić bodziaczki z krótkim rękawkiem bo wszystkie malusie mam z długim. Kupowałyście przez neta takie bodziaki? Jeśli przyszły i jakość dobra to podeślijcie linki proszę :tak:
 
Elifit dobrze pisze .Też zamierzam podobne ilości zabrać. Najwyżej mąż będzie często dowoził w razie potrzeby.
1sza dobe i tak mała była w szpitalnych ubrankach.
A swoją drogą to ja prawie nie mam nic małego r 56. Jedno body i jeden zestaw kaftanik+ śpiochy,no i 2 pajacyki zamówiłam..
Chyba jednak za mało tego...;-)

Od siostry nie dostałam, bo pożyczyłyśmy kuzynce i słuch po nich zaginął. Na szczęście tylko najmniejsze..:-(
 
U mnie tak jak u Gosi tylko na wyjście jakieś ubranko.
Muszę zakupić bodziaczki z krótkim rękawkiem bo wszystkie malusie mam z długim. Kupowałyście przez neta takie bodziaki? Jeśli przyszły i jakość dobra to podeślijcie linki proszę :tak:

C&A są 5- paki bodziaków za 29,90zł ja ostatnio kupiłam za połowę ceny, bo była otwarta paczka na sklepie :-) a mnie to różnicy nie robiło, bo i tak wszystko się pierze :tak:
np. Zest body z działu Niemowlęta - kolor: kremowy – niskie ceny w sklepie C&A on-line!
 
ja nie mam żadnych najmniejszych śpiochów :-D
biorę zatem 3 body z krótkim + 3 półśpiochy i 6 pajacyków. do tego niedrapki i skarpetki.
 
Dziewczyny mam takie zapytanie nie wiem czy odpowiednie na ten wątek: mianowicie dostałam przewijak dla Maleństwa "w spadku" i chciałabym go jakoś wyczyścić i zdezynfekować. Czym najlepiej żeby nie zaszkodziło potem dziecku?
 
Dziewczyny mam takie zapytanie nie wiem czy odpowiednie na ten wątek: mianowicie dostałam przewijak dla Maleństwa "w spadku" i chciałabym go jakoś wyczyścić i zdezynfekować. Czym najlepiej żeby nie zaszkodziło potem dziecku?

Ja dosc archaicznie wyczyscilam woda z mydlem ;) mam wyprany pokrowiec. Mysle, ze to wystarczy
 
reklama
U nas tak jak u Gosi - swoje ubranko jest tylko na wyjście.

Katka ja kupowałam dla Matiego na allegro 7-pak early days - do dziś są jak nowe. Nie podam linka, bo to już 4 lata temu było :-)

Oolga ja wprawdzie przewijak mam nowy, ale zrobiłabym tak jak Makota - woda i mydło, a na to pokrowiec :tak:
 
Do góry