reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia?

reklama
Wczoraj przyszedł mi materacyk do łóżeczka, zamówiłam Hevea medica, w całości lateksowy. Wygląda całkiem porządnie, i przyjemnie się na nim położyć. No i gratis dorzucili jeszcze kocyk. Zobaczymy jak się sprawdzi podczas użytkowania, chociaż to nie ja będę go wypróbowywała :) Porównania nie mam bo do tej pory zawsze spałam na wersalkach. Młodemu chyba kupię taki sam, ale nie wie kiedy bo to już niestety koszt spory, za duży jak na ten czas.

Aa, i co mi tam jeszcze się pochwalę Jagodowym pluszakiem
Smiki, Zając, maskotka, 24 cm - Smiki - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com
taki o :)
 
Emyly-ja też dla córki miałam lateksowy Hevea i byłam zadowolona. Teraz młody go dostanie, choć pewnie będzie larum,że powinien mieć nowy..;-)
Córka do dużego łóżka dostała Hevea Junior chyba , też lateksowy. Jak do tej pory ok.
 
Ja mam lateksowy z Ikei, Ola śpi na nim chętnie, młodzież też ma taki sam kupiony. Ola nam nie chciała spać w lozeczku chyba właśnie przez to, ze u nas na łóżku jest wygodny lateksowy a w lozeczku miała pianka-gryka-kokos i jej szelescilo...bo odkąd kupiliśmy lateksowy śpi bez problemów wiekszych.
 
No właśnie Igor ma teraz taki najzwyklejszy piankowy, był dołaczony do łóżka, nie powiem, że wygodny. Zresztą ostatnie kilka nocy mu pozwoliłam spać ze mną i chyba już tak łatwo do siebie nie będzie chciał wrócić. Przenoszenie go kilkanaście razy jakoś przerasta moje możliwości, piernik sporo już waży a brzuch przeszkadza
 
Kurde dziewczyny ja mam straszny metlk w głowie odnośnie kosmetyków., tzn głownie chodzi mi o cos do kapieli i po. Zastanawiam się nad nivea ale juz sama nie wiem. Może wy coś pomozecie ??
 
Ja kupiłam hippa. Przy Klaudii też od noworodka go używaliśmy - i czasem do tej pory go kupuję, bardzo ładnie pachnie, jest delikatny i od 1 dnia życia. Po kąpieli niczego nie stosowałam. Szampon nivei rumiankiem kiedyś ja uczulił, więc jakoś średnio mam do nich zaufanie.. Poczytaj bloga Sroki, kobitka dużo pisze o kosmetykach
 
Jak dla mnie to Nivea wysusza. Najlepiej mi się sprawdziła Ziajka no i emolienty - ale u nas AZS. Już dawno po tym śladów nie ma, może właśnie dlatego że zmieniłam zupełnie kosmetyki jak to AZS zostało stwierdzone.
 
reklama
Tez mam zel hippa. Nie wiem czy bedzie potrzebne cos do nawilzania po kapieli. Najwyzej dokupie, ale nie rozgladalam sie jeszcze za niczym...

Dzis oswiecilo mnie, ze nie mam teromoopakowania do butelek tt i avent :/ myslicie, ze musze kupic juz teraz zaraz czy niekoniecznie? Na poczatku karmi sie tylko z cyca i ewentualnie dopaja woda, wiec chyba w dluzsze trasy butli brac nie musze?
 
Do góry