reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki TSH a ciąża

Dam znać co powiedział nowyginekolog i umowie sie do endokrynologa
Hej!
Nowy ginekolog - jestem pod wrażeniem działań jakie podjął.
Dodatkowo jest ginekologiem i endokrynologiem , zakazał mi brać ten euthyrox. Co więcej niebawem mam laparoskopię na nfz oczywiście.
Powiedział że będzie dobrze i po zrobieniu laparo powie co i jak i zdziwił się że poprzedni tego nie zrobił. Wg niego mam wodniaka który przeszkadza w zapłodnieniu. Ale wszystko wyjdzie po zabiegu. ☺️
 
reklama
Cześć,
Dziś zrobiłam wyniki tarczycy samo TSH.
Wynik to 0,2311
Norma wpisana na wyniku to 0.3500-4,9400
Mam 9 dzień cyklu
Nie biorę żadnych leków ani witamin pomagających zajść w ciążę.
Czy wg was ten wynik powinien mnie niepokoić?
Pół roku temu wynik TSH miałam 2.133
Wtedy ginekolog powiedział że wynik jest idealny do zajścja w ciąże..
Jak go bylo u was z wynikami tsh?
Wynik idealny jest od 1,2 do 1.8 powyżej 2 trochę za duże, z doswiadczenia wiem że to wcale nie od tego zależy czy zajdziesz przy niskim czy trochę wyższym. Dla mnie taki wynik wskazuje na nadczynność tarczycy...skontaktuj się z lekarzem endokrynolog oni cię pokierują czy brać hormon czy nie....i przede wszystkim zrobią USG tarczycy.
 
Cześć,
Dziś zrobiłam wyniki tarczycy samo TSH.
Wynik to 0,2311
Norma wpisana na wyniku to 0.3500-4,9400
Mam 9 dzień cyklu
Nie biorę żadnych leków ani witamin pomagających zajść w ciążę.
Czy wg was ten wynik powinien mnie niepokoić?
Pół roku temu wynik TSH miałam 2.133
Wtedy ginekolog powiedział że wynik jest idealny do zajścja w ciąże..
Jak go bylo u was z wynikami tsh?
Wynik idealny jest od 1,2 do 1.8 powyżej 2 trochę za duże, z doswiadczenia wiem że to wcale nie od tego zależy czy zajdziesz przy niskim czy trochę wyższym. Dla mnie taki wynik wskazuje na nadczynność tarczycy...skontaktuj się z lekarzem endokrynolog oni cię pokierują czy brać hormon czy nie....i przede wszystkim zrobią USG tarczycy.
Moja gin ma rację, w Polsce ciążę są przediagnozowane, byle co zobaczą na wynikach i robią nam z mózgu sieczkę. Zaszłam w dwie ciąże z chora tarczyca więc nie sugeruj się opinią innych, tylko idź do specjalisty....
 
Do góry