reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań laboratoryjnych

Esia, to była wizyta nie u mojego gina, tylko u diabetologa. On mi dał skierowanie do poradni, ale właśnie powiedział o tych problemach z kolejkami. Trochę go zmyliłam, bo powiedziałam że mam ten glukometr, a potem dopiero jak wróciłam do domu to się okazało że figa. Muszę iść do tej poradni bo na razie to szczerze mówiąc sama trochę to olałam:zawstydzona/y: . Staram się być na diecie i liczę że mi to pomoże. A do kłócia paluchów to wcale mi nie tak pilno.:sick:
 
reklama
Wysyłam w Twoim kierunku silny strumień zewnętrznej motywacji: IDŹ! ;-)
Jeśli będą marudzili w recepcji, zapytaj czy na skierowaniu masz mieć podkreślony napis "cito!" czy poczekać sobie spokojnie do porodu aż samo przejdzie ;-)
Współczuję tych wszystkich rzeczy, ale lepiej zadbać niż potem zastanawiać się "co można było zrobić" :tak:
 
Dzagud ja mieszkam w Poznaniu i chodze do gin prywatnie ale jak cos jest nie tak to on pracuje w szpitalu klinicznym , nikt nie robił problemów ,zaraz na pierwszej wizycie dostałam glukometr-wierz mi naprawde to mierzenie motywuje do diety odrazu widac jakie sa efekty diety,a jak mimo diety cukier nie spada biara do szpitala zeby ustawic insuline-to wszystko dla dobra maluszków .Moze byc wszystko ok. mimo cukrzycy ciazowej, ale zdarza sie róznie -WIEC
 
Odebralam dzis wyniki badan i nie jest chyba dobrze:sick: Leukocyty mam juz ponad 16 tys:szok: Jutro ide do lekarza ale i tak strasznie sie denerwuje...nie wiem co to moze oznaczac i czy bardzo jest grozne...
 
Podwyższony poziom leukocytów jest normalnym zjawiskiem w ciąży. Nie wiem tylko jaki poziom jest uznawany za 'w porządku'.
Myślę jednak że akurat przy tym nie ma co panikować tylko spokojnie trzeba poczekać na zdanie gina.
 
reklama
Efilo - wyszperalam wreszcie normy dla kobiet w ciazy. Uff...leukocyty moga dochodzic do 16 tys, wiec 16,3 powiedzmy, ze sie miesci. Zobaczymy co jutro powie ginka.
 
Do góry