reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Witam was i życzę wesołych świąt.
Ja dawałam bebiko a później nan i tam jest mleko krowie ja nie dawałam tego ze sklepu prosto od krowy źle mnie zrozumiałeś.
Mój teraz pije też bebiko pepti raz nutramigen j bardzo je lubi je po 180ml
Ale jednak nie ma alergii bo objawy są nadal.
Jak je to ma katar później znika i teraz wiem zet to suche powietrze a u nas w domu jak w saunie 26 stopni i dlatego też czerwone policzki.
Dziewczyny ja juz sama nie wiem.
Po świętach wybiorę się do alergologa sprawdzić zrobić badania.
W piątek byłam u gina i dostałam skierowanie do szpitala na 1 dzień i to na wigilię odmówiłam nie będę leżeć w szpitalu gdzie przyjeżdża moja siostra której nie widziałam 8 lat.
Pójdę po świętach.
Debile zostawili mi kawałek łożyska 4cm i tam wszystko gnije dlatego taki smród jest.
A ja myślałam że tak musi być głupia.
Więc postanowiłam iść we wtorek i będzie mnie czyscil mój gin
Jestem zła i to jak bo powinni mi usg kontrolne zrobić a nie brak słów.
 
reklama
Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
przepełnionych nadzieją i magią
wigilijnej nocy, kieruje do was
płynące z serca życzenia radosnych,
spokojnych świąt oraz pomyślności
w nadchodzącym Nowym Roku.
 
Właśnie dzisiaj dostałam miesiączki. Najgorsze jest to że przy karmieniu piersią nie można wziąć czegoś przeciwbolowego.

Dziewczyny życzę Wam, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :) prezentów niespodzianek, wielu uśmiechów i radości :)! :*

Hope przy karmieniu możesz wziąć Paracetamol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yvonne ma racje, mozna brac np Apap. Ale Cie akurat na Wigilie dopadlo, tez nie mialo kiedy. Ja jeszcze nie dostalam a juz ponad 4 miesiace minely.

Ziemniaczek ale masakra, dobrze ze poszlas i to sprawdzilas.

Jak tam Wam swieta mijaja/minely? Mi Wigilia fajnie a dzisiaj jestesmy u tesciow i jakos brakuje atmosfery, mala dzis strasznie marudna, za duzo sie tu dzieje i mega goraco.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Witam was i życzę wesołych świąt.
Ja dawałam bebiko a później nan i tam jest mleko krowie ja nie dawałam tego ze sklepu prosto od krowy źle mnie zrozumiałeś.
Mój teraz pije też bebiko pepti raz nutramigen j bardzo je lubi je po 180ml
Ale jednak nie ma alergii bo objawy są nadal.
Jak je to ma katar później znika i teraz wiem zet to suche powietrze a u nas w domu jak w saunie 26 stopni i dlatego też czerwone policzki.
Dziewczyny ja juz sama nie wiem.
Po świętach wybiorę się do alergologa sprawdzić zrobić badania.
W piątek byłam u gina i dostałam skierowanie do szpitala na 1 dzień i to na wigilię odmówiłam nie będę leżeć w szpitalu gdzie przyjeżdża moja siostra której nie widziałam 8 lat.
Pójdę po świętach.
Debile zostawili mi kawałek łożyska 4cm i tam wszystko gnije dlatego taki smród jest.
A ja myślałam że tak musi być głupia.
Więc postanowiłam iść we wtorek i będzie mnie czyscil mój gin
Jestem zła i to jak bo powinni mi usg kontrolne zrobić a nie brak słów.
Wow ziemniaczku to nie fajnie :/
Yvonne ma racje, mozna brac np Apap. Ale Cie akurat na Wigilie dopadlo, tez nie mialo kiedy. Ja jeszcze nie dostalam a juz ponad 4 miesiace minely.

Ziemniaczek ale masakra, dobrze ze poszlas i to sprawdzilas.

Jak tam Wam swieta mijaja/minely? Mi Wigilia fajnie a dzisiaj jestesmy u tesciow i jakos brakuje atmosfery, mala dzis strasznie marudna, za duzo sie tu dzieje i mega goraco.

n59y6iye227k1jnm.png
U nas do bani. Wikus miał cały tydzień katar ale biały nie ropny. W piątek 4 razy wymiotowal a wczoraj w północ dostał temp 38.8 Dałam mu na zbicie i utrzymuje się tak do 37.5. Sama nie wiem czy jechać na IP bi na razie nie mam / albo mam z czym jechać :(
 
Paracetamol mi nie pomaga. Mam bardzo bolesne miesiączki, to już moja 3 od porodu. Ale cieszę się że jest:) zawsze w takim czasie, w dniu ślubu, w dniu sesji ślubnej, w dniu panienskich koleżanek :)

Ziemniaczek współczuję, ja też miałam Takie podejrzenie, kazali mi zrobić bhcg, ale wyszło ujemne więc muszę się tylko skontrolować. Jak czytałam o tym to taki zabieg czyszczenia nie korzystnie znowu działa na szyjke w razie kolejnej ciąży :(

Nafoczka jeśli jutro będzie się temperatura utrzymywała to idź do lekarza we wtorek, pewnie dadzą Ci skierowanie na badania moczu i krwi dla Wikusia.

U Nas dzisiaj nie bardzo bo było dużo ludzi i hałasu, Mikołaj się nie wyspal i był marudny. Jeszcze nie bardzo mogę się dogadać z mężem, klocimy się, a nie chce tego robić przy małym. Czasem emocje idą w górę :( ciężka ta sytuacja Nasza.
 
Dziewczyny mam pytanie mój mały ma takie czerwone plamy na policzkach to nie są krosteczki.
Myślałam że to od alergii pokarmowej ale mój pije mleko dla alergików i dalej ma.
Nieraz to znika ale zaraz się pojawia znowu w ciągu 5 min.
To jest jeszcze chropowate i ma tylko na policzkach. Teraz np nie ma ale zaraz może się pojawić.
Dziewczyny jak zwykle liczę na was.
Co to jest i jak to leczyć.
Zaznaczam że to nie jest od gorąca bo u nas w domu była Sauna się teraz zakrecilisny ogrzewanie i nadal to wychodzi
 
reklama
Ziemniaczek a kladziecie zawsze pieluche pod jego buzke/glowke? Moze cos go podraznilo lub uczulio? Np. jakas chropowata faktura swetra. U nas w okolicach pierwszego miesiaca tez bylo uczulenie ale do dzis nie wiemy od czego. U takich maluchow nie robi sie testow na alergie. ;)

n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry