reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Hmmm to dobrze wiedziec z tym katarkiem. Jak kiedys przyjdzie nam walczyc z cieknacym nosem to pewnie to wykorzystam :)

Ziemniaczek zawsze warto sie skonsultowac. Fizjoterapeutka tez jak cos moglaby Ci go sprawdzic.

U nas noc dzis byla super ale za to mala na spacerze poplakiwala i moze ze 30 min tylko chodzilysmy.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
ja dzisiaj w nocy nawet nie pamiętam kiedy zabrałam Mikołaja do łóżeczka, budził się chyba ze 3 razy :) Ale więcej dzisiaj śpi niż zazwyczaj. Teraz przyszliśmy ze spaceru i śpi na łóżku już prawie pół godziny, jeszcze mu się tak nie zdarzyło :)

Jak tam Wasze przygotowania do Świąt?
 
Ja bez specjalnych przygotowan bo na Wigilie jedziemy do moich rodzicow a na swieta do tesciow wiec babcie beda sie wykazywac. Ja co prawda tez chyba powinnam jakies danie zrobic lub ciasto upiec ale na razie nie mam na nic pomyslu. :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
otóż ja na dzien dzisiejszy mam juz lekko dosc..
być może i jestem trochę zmęczona bo chłopcy oby dwaj przeziębieni, Wikus spi ze mną w łóżku bo na brzuszku łatwiej mu oddychać wiec takie spanie z nim to nie spanie ale nie o to chodzi..
zacznę od początku i nie chce tu lawiny pociechy bo i pewnie bym nie chciała uzależnia ale dziś juz mi nerwy puściły i się popłakałam...
Oto moja teściowa. .. no to wszystko już jasne :)
No ale dokładnie to od tygodnia ona źle się czuje, tak jest przed każdymi świętami, uroczystościami itp. w każdym razie leży. Dzieci chore a ja latam jak ta pszczoła i robie i to i tamto i sramto.. dziś z Lolkiem piekłam pierniczki, on tak mi pomagał I nie o ciastka chodziło bo bym sobie kupiła tylko o frajdę :) ♡ 5 dużych blaszek♡
Pani wstała, przykustykala i... stwierdziła że ma lepszy przepis i zarobila swoje ciasto bo jej lezakuje dobe... Serce mi się rozdarlo na milion kawalkow, tyle powiem (i tak jest ze wszystkim "a ja to robie tak..")
 
Nafoczka widze ze Twoja tesciowa ma niezle wyczucie :) Ludziom starszym czesto pada na glowe, widze to nawet po rodzicach. Moja tesciowa ogolnie jest w porzadku ale ostatnio tez mi podpada bo tak bardzo wnuczkow pragnela i namawiala a teraz jej nie przeszkadza jak malej miesiac nie widzi mimo ze mieszka chwile moment samochodem. A jeszcze jest jedyna osoba ktora sie moze nia zajac, ale ostatnio wiecznie chora. Ja sie zastanawiam nad niania przynajmniej raz na miesiac na wyjscie z mezem ale nie znam zadnej zaufanej... :/

n59y6iye227k1jnm.png
 
Ja też mam taką tesiowa która wszystko zrobi lepiej, jak ja gotuję to dodaje mi swoje przyprawy, zmniejsza/zwiększa gaz, komentuje itd. Idzie zwariować :) rozumiem Cię!

Katar u malucha jest bardzo męczący, ja zawsze się martwię i współczuję Mikołajowi ze ciężko mu się oddycha. Kupiłam mu maść majerankowa i smaruję pod noskiem :)
Ja mieszkam u teściów wiec nie mam takiego sprzątania jak u siebie w domu. Ale pierniki zrobione i okna pomyte :)
 
Cześć dziewczyny.
Byłam u pediatry i mały ma uczulenie na krowie mleko.
Przepisal mi niestety bebilon pepti no zobaczy co będzie.
No i katar był przez tą alergie.
Przepisal mi jeszcze zageszczacz do mleka ale narazie nie daje mu bo trzeba czekać aż 7 min a dla mojego niemowlaczka to stanowczo za długo.
Ten zageszczacz to tez na ulewanie.
Mam też krople i czopki jak będzie bolał brzuszek.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze.
I przy okazji zapytałam o te napięcie mięśniowe i lekarz powiedział że nie widzi nic takiego i że za dużo internetu czytam.
Ale ja będę dalej czytać bo dla mnie to jest niekiedy pomoc.
 
Ziemniaczek to ty podawałas krowie mleko?
Co do kataru to mój uwielbia spać na brzuchu a to znacznie ułatwia przetrwać katar :)

A oto mój Zębuszek
20161221_091707.jpg ♡♡♡
 

Załączniki

  • 20161221_091707.jpg
    20161221_091707.jpg
    327,7 KB · Wyświetleń: 60
Super te zęby! Ja właśnie jadę zaraz do apteki i Rossmana.
Ziemniaczek Babilon Pepti ma specyficzny smak, Mikołaj nie chciał ani kropli wypić :( chciało mu się wymiotowac:(
 
reklama
U nas 12 tydzień i skok rozwojowy... Marudzenie, płacz, masakra.
Kupiliśmy to łóżeczko turystyczne zobaczymy jak się będzie sprawdzało :)
Krzyś jak przeszliśmy na pepti na początku jadł po pół porcji, chyba do momentu jak przestawał czuć głód. Namęczylismy się bardzo żeby zaczął jeść to ohydztwo. Teraz też mam problem przy karmieniu bo mi zasypia i butle je czasami pół godziny :(
 
Do góry