reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

reklama
Ale super zeby :D ja juz mam ten gadzet do masowania, jednak byl w Rossmanie od reki ale wczesniej nie zwrocilam na to uwagi. Nafoczka a po czym poznalas ze to zabkowanie a nie marudzenie z innego powodu?

Ja dzis kupilam troche ciuszkow malej w Pepco. Fajne maja getry rozciagliwe i tanie a Maja ma pulchne nozki i niektore spodenki na nia nie wchodza.

Ali trzymam kciuki zeby skok szybko minal. U nas sie teraz konczy ten najdluzszy 15-19 tydzien, ale mala przechodzi dosyc spokojnie, wiecej sie tylko zlosci na zasadzie prezenia sie i takiego wydawania dzwiekow w stylu wrrrrrr ;) To masz teraz pewnie sporo przygotowan z tymi swietami...

My wlasnie wrocilysmy z cwiczen. Mala ma juz ciut lepsza symetrie ale znowu zaczela robic samolot na brzuchu a jeszcze pare dni temu zalapala ze ma sie na lokciach podpierac i znowu to samo, eh.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Ale super zeby :D ja juz mam ten gadzet do masowania, jednak byl w Rossmanie od reki ale wczesniej nie zwrocilam na to uwagi. Nafoczka a po czym poznalas ze to zabkowanie a nie marudzenie z innego powodu?

Ja dzis kupilam troche ciuszkow malej w Pepco. Fajne maja getry rozciagliwe i tanie a Maja ma pulchne nozki i niektore spodenki na nia nie wchodza.

Ali trzymam kciuki zeby skok szybko minal. U nas sie teraz konczy ten najdluzszy 15-19 tydzien, ale mala przechodzi dosyc spokojnie, wiecej sie tylko zlosci na zasadzie prezenia sie i takiego wydawania dzwiekow w stylu wrrrrrr ;) To masz teraz pewnie sporo przygotowan z tymi swietami...

My wlasnie wrocilysmy z cwiczen. Mala ma juz ciut lepsza symetrie ale znowu zaczela robic samolot na brzuchu a jeszcze pare dni temu zalapala ze ma sie na lokciach podpierac i znowu to samo, eh.

n59y6iye227k1jnm.png
Miał podpuchniete dziasla i okropnie się silnil aż się lało :) a potem była mała biała kropeczka to zaczynałam masowanie :) aż mu przemasowalam dziąsełka
 
U mnie e Rossmanie nie było tej nakładki :( kupiłam maść dentotix czy jakoś tak.
Dzisiaj miałam ciężki dzień, jeszcze Mikołaj taki marudny.

Ali ja nie podjelabym się Wigilii na tyle osób :)

Dziewczyny a co to jest ten samolot na brzuchu?
 
Hope chodzi o to ze maluch lezac na brzuchu po pewnym czasie zabiera rece blizej tluwia, tak jak samolot ma skrzydla i zamiast sie podpierac na lokciach to sie tak kolysze na brzuchu z uniesionymi rekami i po chwili opada z sil. Moja wczoraj po cwiczeniach znowu lezala z podparciem. Na ten tydzien dostalysmy takie jedno cwiczenie ze strasznie przy nim placze i ciezko mi je wykonywac a 4 min musi byc robione 3 razy dziennie minimum :/

n59y6iye227k1jnm.png
 
to u Nas nie ma samolotu. Wiem Dordaw bo u Nas też są nerwy i płacze i robimy to tylko dwa razy dziennie, a powinniśmy się rehabilitować częściej.

Wczoraj kupiłam tą maść Dentotix na dziąsła czy jakoś tak i Mikołaj dzisiaj jest taki grzeczny! Słuchajcie wysprzątałam całe mieszkanie swojej siostry, a on grzecznie leżał i bawił się zabawkami :) A wczoraj pierwszy raz miałam dosyć jego marudzenia, niczym nie mogłam go zająć, jakiś w ogóle okropny dzień wczoraj był.
 
Dziewczyny kochane,
ja wiem, że Święta i przygotowania itd., ale mam nadzieję, ze znajdziecie chwilę i weźmiecie udział w 3 konkursach, które dedykujemy mamusiom z brzuszkiem i mamusiom maluszków. Bardzo mi zależy, bo w razie współpracy będziemy mieć na forum super ekipę ekspertów, tylko oni muszą wiedzieć, że to ma sens. Poproszę o pomoc
1.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/20
2.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/21
3.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/22

Poprzez "wróć do kalendarza" są tez inne dni konkursu i inne nagrody wiec serdecznie zapraszam :*

Życzę powodzenia i
WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT ♡
 
reklama
Właśnie dzisiaj dostałam miesiączki. Najgorsze jest to że przy karmieniu piersią nie można wziąć czegoś przeciwbolowego.

Dziewczyny życzę Wam, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :) prezentów niespodzianek, wielu uśmiechów i radości :)! :*
 
Do góry