reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

AsiekD u Nas przy płaczu pomagało kucanie (zginanie kolan z dzieckiem na rękach). Dziecko wtedy idzie góra - dół i się uspokaja :) sprawdź:)
Czekamy na zdjęcie Kacperka.
 
reklama
DSC_0198.JPG Kacperek z Kubusiem
 

Załączniki

  • DSC_0198.JPG
    DSC_0198.JPG
    692,1 KB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny coś piszecie o spiworkach? Czy to chodzi o takie w których dziecko tak ciasno jest zawiniete tak jak w brzuszku u mamy?? I gdzie to kupilyscie
 
AsiekD Też ma sporo włosów :)! Slicznych masz synkow:)

My też jesteśmy po chrzcinach i cieszę się że już jest to za Nami bo teraz Mikołaj nie byłby taki spokojny :)

Chodziło Nam o takie śpiworki, które zapinasz na ramionach a w nóżkach jest szeroko i to jest zapinane na suwak.

Nafoczka mam nadzieję że u Was wszystko ok
 
Dziewczyny muszę sie wyżalić bo juz nie mogę! Jak wiecie jestem w szpitalu z moja Malutka i to juz mnie dobija, ale wyobraźcie sobie ze na sali z nami leży dziewczynka 6 miesięczna - pozostawiona sama sobie! Jest tutaj od czwartku i jej pożal sie Boże matka była u niej dzisiaj pierwszy raz i to na 10 minut!!!!! Mi sie serce kraje jak do niej podchodzę i mam łzy w oczach ze ona taka samiutwnka! Staram sie tam do niej pogadać, pobawić trochę z nia, daje jej smoczek jak potrzebuje! Jedynie co to jej nie noosze bo ona juz jest prawie na wychodnym i nie chce jej zarazić naszym wirusem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ona urodziła sie w szóstym miesiącu ciąży wiec skrajny wcześniak! Teraz ma 6,5 miesiąca jest mniejsza od mojej 3,5 miesięcznej! Ma podwyższone napięcie mięśniowe, nie potrafi sie obracać na brzuszek! Jest na etapie rozwoju jak moja Mała! Rodzina sie nia w ogóle nie interesuje! Przychodzi tutaj opieka społeczna i mówi ze toczy sie sprawa o odebranie matce praw rodzicielskich ale razem z matka mieszka babcia która wykazuje chęć opieki wiec to jest błędne koło!!! Opieka prosi szpital zeby to dziecko jak najdłużej trzymali mimo iż nie wymaga juz hospitalizacji bo juz jest prawie zdrowa! Mówią ze jak ja wypiszą przed sylwestrem to za chwile znowu tu wróci bo matka ja pewnie gdzieś zostawi i znowu przeziębi! Podobno trafiła tutaj w kiepskim stanie, wychudzona, zaniedbana, coś strasznego! Teraz juz trochę nadrobiła bo tutaj pielęgniarki o nia dbają! Dostaje regularnie jeść, jest czysta o zadbana! Jedynie do szczęścia jej brakuje czułości i miłości! Jak sobie pomyśle ze jutro najpóźniej pojutrze ona stad wyjdzie i trafi do tego bagna to płakać ni sie chce! Niestety nasze prawo jest głupie,bo takim ludziom powinno sie dzieci od razu zabierać a niw czekać aż coś sie stanie, a potem wielka histeria jak juz jest za pozno [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Okropna jest ta historia:( przezywasz swoją sytuację i jeszcze martwisz się o tego maluszka. Ja jakbym była w takiej sytuacji jak Ty to też by mi łzy ciurkiem leciały. Chciałoby się pomóc ale nie wiadomo jak:(
 
Do góry