reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

pycha śliczna mamusia z Ciebie ,a majka faktycznie w dolnych partiach twarzy - to mamusia :)

eg ale Ci fajnie, ze byłaś u kosmetyczki - aż mi się zachciało i chyba się umówię (też się moze zrelaksuję - a co !!!)

pączków zjadłam wczoraj 2, a dzisiaj "poprawiłam" ale tylko jednym, jednak juz taki dobry nie byl jak te wczorajsze... ;)
 
reklama
Pycha
Pycha pisze:
dzieki Emih, bo wszyscy mówia, ze córusia podobna do tatusia, :) :) :)
No tatusia nie widziałam, ale moim skromnym zdaniem im Majećzka będzie starsza- tym będzie bardziej podobna do ciebie  ;D Zresztą... moja Kasia jak się urodziała podobno była "klonem" taty a teraz... coraz częściej słyszę że pięknieje... tzn że staje się podobna do mamy;)
 
No to ja też się pokażę ;)

10005039aq.jpg


10005040yo.jpg
 
w piątek byłam poraz pierwszy na aerobiku i ... przez cały weekend nie mogłam sie po prostu ruszyć (takie miałam zakwasy ::) )

no i niestety zaczęło się wypadanie włosów - jak tak dalej pójdzie to chyba zostanę łysa :( - tak to mi włosy jeszcze nigdy nie wypadały, nawet po pierwszej ciąży... :mad:
 
Ciapaczek: rzeczywiście Małgosia to wykapany tatuś no i wogóle śliczna dziewczynka, więc obydwoje możecie być dumni! :D


Madziunia mi też wypadają okropnie przy myciu, suszeniu, czesaniu, w nocy... non stop W ciąży miałam długie, a od czasu porodu ścinałam już trzy razy żeby trochę je wzmocnić
 
reklama
Mnie też wypadają garsciami ale ostatnio zmieniłam szampon i jest jakby lepiej. Kupiłam szampon z czarną rzepą Polleny Evy do wypadających, osłabionych włosów, śmierdzi okropnie (ta rzepa :() ale chyba działa.
 
Do góry