reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

A ja sobie kupiłam to:
87276504

i będę zwalczać cellulit! ;)
 
reklama
eg daj znać czy daje to efekty :)

emih życzę wytrwałości :) wiem jak ciężko się do czegoś zmuszać systematycznie! :)

a ja jutro muszę iść do fryzjera...mam nadzieję że się zmuszę ::) bo na solarium jak na razie nie mogę się wybrać :p
 
Karolinna ja też idę do fryzjera,ale muszę się jeszcze zapisać...,więc jesteś o krok do przodu ;D
 
eg daj znać czy efektywne jest takie urządzenie :)

emih życzę systematyczności :) ja wiem, że sama nigdy niezmusiłabym się do ćwiczeń w domu, dlatego od marca idę na aerobik do jakiegoś fitness clubu ;) zobaczymy co z tego wyjdzie :laugh:

do fryzjera też się wybieram, a jeśli chodzi o solarium to niby chodzę, ale bardzo rzadko, bo ciężko się wybrać ::)
 
A ja dziś byłam u fryzjera:):):) i jestem zadowolona, a wiosną zamierzam sobie kupić rower i więcej ruchu na świeżym powietrzu...

 
Elusia a sama będziesz jeździć czy z Kamilkiem. Bo ja też chętnie pojeździłabym rowerem, ale fajnie byłoby połączyć to ze spacerem. Tylko nie bardzo mogę to sobie wyobrazić. Za mały chyba jeszcze na takie ekscesy ;) Te przyczepki przyczepiane do rowera jakoś mnie nie przekonują. Muszę chyba poczekać aż trochę podrośnie ::)
 
mnie też to nie przekonuje ( o ile mówimy o tym samym ;) ) bałabym się że to się oderwie gdzieś po drodze ;) ale taki sposób spędzania czasu super,choć jak pomyślę o dziurach... i jak mała by na nich podskakiwała :p
 
Odnośnie rowera to marzy mi się takie siedzonko dla dziecka które zakłada się na kierownicę albo z tyłu na bagażnik. Na bagaznik to już na starsze dziecko a to z przodu można już jak będzie porządnie siedział. Chciałabym coś takiego , ale nie słyszałam opini na ten temat. Moja szwagierka coś takiego miała i trochę jeżdziła a potem się jej rower zepsuł i koniec. Bo ta przyczepka za rower to mnię tez nie przekonuje, ciągle musiałabym się odwracać i sprawdzać czy dziecku nic się nie dzieje. Chociaż powiem wam że kiedyś byłam w Niemczech i tam rowerowe rodzinne wycieczki to mus, i bardzo dużo widziałam tych "przyczepek". No ale tam nie ma dziur w drogach :) :) :)
 
reklama
a ja mam zamiar połaczyc spacer z jazdą na rolkach... to bardzo popularne w naszym parku... przyjemne z porzytecznym...
 
Do góry