reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Bedytka, i jak tam "dieta" ŻP? :-D;-) Pomaga? Dajesz rade?

Ja tez sie postanowilam ciut odchudzi, wiec na sniadanie wypilam kubusia, teraz jem jogurt i mam 1.5l wody niegazowanej ;-):-) To tak do godz.16:00 ;-):-):-)
A do tego kupilam sobie z Nivea My Silhouette :-):-):-) Super jest i slicznie pachnie :-)
 
reklama
Ja juz 3,5kg mam na minusie odkad biore leki na tarczyce:tak:, ale przydaloby jednak za siebie wziac:-p, bo caly czas i tak gruba jestem:baffled: od "po-swiat" tez stosuje diete ŻP, a wczoraj znalazlam nawet u siebie plyte dvd z pilatesem i chyba z nia bede cwiczyc, tylko jeszcze nie wiem kiedy:-p

Aaaaaa, w ogole to jakis czas temu bedytka napisala, ze cuda mozna zdzialac stosujac na malo jedrna skore szorstka gabke i balsam. I wyobrazcie sobie, ze od 2,5 miesiaca uzywam do mycia gabek pt. "Syrena" (ok. 3-4zł) antycellutitisowych megaszorstkich i balsamu wyszczuplajacego na zmiane z ujedrniajacym "Cztery Pory Roku" za 6zł (a ostatnio odkrylam, ze w biedronce balsamy BeBeauty to wlasnie Cztery Pory... i kosztuja ok. 4zł) i prawie nie mam cellulitu, a skora jest napieta jak na rasowej kobyle:tak: A bylo juz tak tragicznie i cellulitis mialam tak paskudny, ze az nie moglam na siebie patrzec w lustrze.....:baffled:
 
moja dieta jest najlepsza na świcie, bo zero poświęceń i dziwnych smaków:-p oczywiście działa, jak mam wielkiego smaka na coś to idę do lustra i przechodzi;-)
dominique fajnie, że się sprawdziło:-)
 
Bedyta- na mnie niestety twoja dieta nie zadziała...mnie nic nie powstrzyma przed zeżarciem milki z orzechami:zawstydzona/y:

i chyba w koncu wymyslili cos dla mnie do smarowania cielska, wszystkie specyfiki na cellulit i tłuszcz mnie zmrażaja nawet jak na dworze upał wiec ich nie cierpie:no: a teraz z Eveline jest jakies serum rozgrzewajace...wreszcie mi dupsko nie zmarznie:-p kupie i zastosuje masaże szczotka druciana:-pbo ostra gabka na mój zad i brzuchoflak niestety nie działa:dry:

A! i k. zamówił na allegro taka kołyske co niby przy brzuszkach kark nie boli ...no zobaczymy jak przyjdzie:-p
 
hihi i ja trzymam za was kciuki dziewczyny :D

moja dieta polega na pozeraniu mnostwa ilosci slodyczy - a porpo milki z orzechami to mniam! szybciutko znika na jednym posiedzeniu :d ja tam kocham jesc i slodycze i nigdy sobie nie zaluje hihihihih :D:D:D:D
 
Dominique, super, ze waga leci w dol i cialko jak u nastolatki sie zrobilo :-):-):-) Gabka "Syrena" jest rzeczywiscie fajna :tak: Tez uzywam :tak: A na rozgrzane masazem cielsko wcieram ten z Nivea Sillhuette i tez widze poprawe (mam nadzieje, ze nie jest to tylko moja autosugestia :-p).

Mada, wlasnie widzialam wczoraj w gazecie reklame tego rozgrzewajacego serum z Eveline (takie czerwone, nie?). Jak wyprobujesz to podziel sie opinia :tak:

Bedyta, swietny sposob z tym lustrem :-D:-D:-D

A ja wlasnie jem jogurcik na sniadanie, pozniej mam Kubusia i 1.5 litra wody niegazowanej :-):-):-) Juz drugi dzien z rzedu jem takie sniadanko :-):-):-)
Na obiad w domu lekki krupnik, a na kolacje zrobie sobie jakas salatke :tak::-)
 
mam kołyske:tak:
fakt kark nie boli ale brzuchol jak najbardziej:-p
a to serum widziałam na allegro tylko w żadnym kosmetycznym typu rosman i inne nie ma:dry:
a dzis już wmłuciłam dwa pyszne pączki:zawstydzona/y:
 
Mada, to teraz nic tylko cwiczyc :-p
Sama bym pocwiczyla, ale mi sie nie chce :-p;-):laugh2:
A to serum to powinno byc w jakichs takich wiekszych hipermarketach typu auchan czy carrefour :tak::-)
 
Majka na pewno zapał nie minie:tak: jak zobaczysz efekty:-)
mam teraz balsam z Cztery Pory Roku z bluszczem wyszczuplający i na cellulit, niesamowicie mi się ten zapach podoba:-p
mada jeszcze jeden sposób mam dla Ciebie, skoro lustro nie działa to kup odjazdowe dżinsy w mniejszym o jeden rozmiarze i tak co drugi dzień je przymierzaj:-):-):-)
 
reklama
Majka, im bardziej szorstka gabka tym lepiej ;-):-) A niech nasze dupska cierpia skoro zachcialo im sie cellulitu :-p;-):-D

Bedyta, tez mialam kiedys ten baslam, zapach rzeczywiscie sliczny, ale mnie nic nie pomogl niestety :sorry2:

Konczy mi sie My Sillhuette i teraz chce kupic Lipometric z Vichy :-):-):-) Uzywala ktoras?
Na allegro sie bardzo oplaca, bo np. za 2 sztuki placi sie ok. 135 zl, a w aptece 1 szt. kosztuje kolo 100zl.
 
Do góry