reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

reklama
dzieki dziewczyny za te mile slowa no i zyczenia wytrwalosci! oj przyda mi sie to przyda:d hihi eszcze nie zaczelam porzadnie cwiczyc ale moze wlasnie dzis jest TEN wieczor :D hihi
 
ze tak to bedytke ujme ;) NIJAK hihihihi :D zjedlismy ciacho czekoladowe, napislismy sie wina i poszlismy spac :D i tyle z cwiczen :/

jezu musze sie naprawde wziac za to ! ;)
 
Domiska :-D:-D:-D W koncu to tez jakas forma aktywnosci ;-):-);-)

A ja wlasnie zjadlam na pusty zoladek pol opakowania ptasiego mleczka waniliowego :-p
 
ruszać się więcej nie będę, ale od dzisiaj ŻP, bo na święta dałam czadu, no ale co poradzić, że wszystko dobre było:-)
 
reklama
Życzę wytrwałości.
Ja osobiście za fastfood-ami nie przepadam, raz na rok zdarza mi się zjeść hamburgera no i raz na dwa msc. pizzę. Co do słodyczy podobnie, ogólnie nie lubię frytek ani chipsów a ze słodkości tylko czekolada z orzechami milki :)
 
Do góry