reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

Ja też jestem w gronie cc a miałam go z 3powodów stan po leczeniu niepłodności,odejście wód i zwężona miednica.
 
reklama
Estenskar ze spacerkami różnie.... ostatnio często bywa tak, że wychodzi mój mąż, a ja w domu haruję :p dzisiaj byliśmy razem, za to jutro nie pójdę na pewno, bo Olek przed południem zostaje z babcią, więc pewnie sami pójdą... teraz nie ma oczywiście mowy, żeby nie wychodzić codziennie jak wreszcie wiosna przyszła ;D Ale trudno mi powiedzieć kiedy to mnie i tylko mnie przypadnie ten zaszczyt ;) Ale uprzedzę :) a jak u Was? macie jakąś stałą trasę, czy różnie?
 
ithildin my w zasadzie jednej trasy nie mamy. czasem chodzimy nad morze,czasem na zielony rynek pogrzebac w starociach,a czasem tak poprostu bez celu ;D teraz wybieramy sie sopotu odiwedzic kolezanke. pozdrawiamy ;D
 
Ale Wam fajnie chodzicie sobie nad morze a my we Wrocku tylko kamieniczki ogladamy i spaliny wdychamy :mad: ale za to 5 godzin dziennie jestesmy w trasie :laugh:

 
Secasia chodzicie po mieście 5 godzin dziennie? Może też tak zrobię w ramach wiosennej gimnastyki, chociaż nie wiem czy tyle wytrwam.
 
AsiaM my chodzimy po 5 godzin dopiero teraz jak słupek rtęci przekroczył 10 atopni C ale jak były straszne mrozy po -20 to tylko 2 godziny wytrzymywałasmy :( ale na szczęscie robi się ciepło ;) a z moją Lenką to cały czas muszę chodzić nawet nie moge usiasc gdzies w parku bo Ona musi jezdzic :D
Powiem Ci ze dzieki karmieniu piersia i spaceron (no i oczywiscie dzwiganiu mojej Lenki) schudłam po porodzie od razu i jest fajnie, wróciłam do figury sprzed ciązy a i jeszcze biust wielki mi sie rzucił :D


 
Secasia ja jednak wczoraj przy tak pięknej pogodzie nie byłąm za długo na spacerku, tylko godzinkę. A to dlatego że Ala była przed południem na spacerku z wujkiem dwie godzinki, potem jak wróciła nakarmiłam ją i przewinęłam i wyszłam znowu na dwór. No i po 20 minutach Ali się znudziło, chyba przez to że tak słonko jej w oczka mocno świeciło i dalszą drogę musiałam ją nieść na lewej ręce a prawą prowadzić wózek, co nie było przyjemne dla żadnej ze stron. No a po drodze nie miałyśmy nawet żadnej ławeczki gdzie mogłabym usiąść i odpocząć, tak że wróciłam zgrzana jakby już lato było.
Ja też schudłam od razu po porodzie, ale potem zaczęłam jeść dużo słodyczy i waga zaczęła rosnąć...
 
a ja wczoraj byłam z Lenką w kinie :) to sie nazywa multibabykino :) jest ciszej,nie jest tak ciemno jak normalnie w kinie i jest przewijak :) ogólnie kino jest dla dorosłych ale tak ,zeby można przyjść z dzieckiem :) Lenka raczej ciężko to znosiła ;) przez pierwsze pół godz patrzyła zafascynowana na wielki ekran ;) a potem przestało jej się podobać że nie jest jasno i płakała :) poza salą potem była słodziutka ;)
 
Ja ostatnio oglądałam z Adasiem w domu Epokę lodowcową. Był w stanie wytrzymać jakieś 15 minut wpatrzony i zafascynowany bajką, ale potem zaczynał się wiercić. Także będziemy to oglądać na raty. ;D
 
reklama
Do góry