reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

Secasia witam pośród listopadowych mamuś... Mój Kamilek jest 5 dni starszy od twojej Lenki...

No a my już z lepszym samopoczuciem, prawie zdrowi, jeszcze tylko antybiotyki, masaże i za tydzien kontrolna wizyta u lekarza. O zapaleniu piersi wiem już chyba wszystko, przerabiałam to już 2 x. Nie zyczę nikomu, ale jak by co (tfu, odpukać) to służe radą...

Na spacerek jeszcze mi nie wolno wychodzić, bo mogę przewiać... no a wiosna do nas już przyszła tylko trochę wieje... ale poczekam.
 
reklama
Kunda a ile Twój Macio waży? Interesuje mnie waga innych dzieci bo moja coś spora jest :)

 

Załączniki

  • 21.jpg
    21.jpg
    74,8 KB · Wyświetleń: 55
No to Macio podobnie jak moja Lenka przybiera kilogram miesięcznie :) a jeśli moge się spytać to czy on je z piersi czy sztuczne mleko? Je juz coś oprócz mleka? Może to teraz takie czasy że dzieci takie duże :)

 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    88,9 KB · Wyświetleń: 60
secasia nasz Filip wazy ponad 9 kg,ale on jest taki wyjatek od reguly ;D bo jak sie urodzil wazyl 5200. jak karmilam tylko piersia,to przybieral kilogram miesiecznie. teaz je nutramigen i przybiera ok 0,5 kg
 
estenskar chyba rodziłas przez cesarke? Myślałam że moja Lenka była ogromna (4200g i 59 cm) a tu są wieksze dzieci. Myślisz, że to przez sztuczne mleko teraz przybiera mniej czy dlatego że już starszy? Może tez powinnam coś zmienić w diecie Lenki... Moja pediatra na razie mowi zeby tylko piersia karmic ale ja sama nie wiem....

 

Załączniki

  • 20.jpg
    20.jpg
    68,3 KB · Wyświetleń: 54
secasia witam kolejną listopadową mamę :) Mój Kamil też jest duży. 6 tygodni temu ważył 7800. Jutro mamy szczepienie, więc się dowiem ile teraz. Ale ręce mi mówią, że chyba ponad 9 ;) A młodszy jest od Twojej Lenki o 11 dni :)

Elusia współczuję zapalenia. Dobrze, że już OK. Myślałam, że tylko na początku trzeba tak uważać, żeby się nie nabawić, a tu jeszcze po 4 miesiącach może dopaść :( Będziesz moją przestrogą ;)
 
Sacasia ja karmie tylko sztucznie wiec najprawdopodobniej dlatego tak przybiera na wadze. Mój Macio nie chciał wogóle piersi, nauczył sie w szpitalu butli i tak mu zostało. oprócz mleczka daje mu soczki, deserki i herbatke. Z obiadkami czekam az skończy 5 miesiacy wiec jeszcze tydz.
 
reklama
cześc dziewczynki !!! dawno mnie nie było, a to z powodu choroby całej naszej rodzinki - wszyscy cała czwórka byliśmy chorzy, wszyscy mieliśmy gorączkę, kaszel i takie tam inne typowe objawy dla grypy, no i nie miałam po prostu siły już na BB...musiałam całę towarzystwo częstować antybiotykami i muszę powiedzieć, że Kubuś najdzielniej sobie radził (wypijał lekarstwo bez skrzywienia się) ;)

secasia witamy wśród listopadowych mamuś :) mój Kubuś też jest duży (dwa tygodnie temu ważył 7800 g), ale po chorobie na pewno trochę zrzucił, bo nie chciał nic jeść (jadł tylko ok. 150 ml mleka, które wciskałam mu na siłę, żeby się nie odwodnił)


elusia
współczuję zapalenia piersi i cieszę się , ze już najgorsze za Tobą
 
Do góry