reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

estenskar pisze:
karolinna to znaczy,ze co?? ze bez badan moge zanieczyscic wode?? ;D ;D ;D ;D ;D
;)

Asik i Julia pisze:
Dziewczyny jak wygląda to wymrażanie albo wypalanie nadżerki?
ja siedziałam na fotelu ginekologicznym i facet tam zaglądał że specjalnym urządzonkiem i wypalał,podobno wypalanie nie boli,mnie jednak cholernie bolało ::) ale tylko mnie bolało bo ten gin się dziwił i mówił żebym nie przesadzała >:D miałam ochotę zrobić mu coś z jego klejnotami >:D no i nie słyszałam zeby kogokolwiek bolało :p ale mi się trafiło :p

Asik i Julia pisze:
U nas nie potrzebowaliśmy badań na basen.

ja tam nawet jestem zadowolona z tych badań ,niewiadomo co kto tam ma ;)
 
reklama
karolinna masz racje, ale zdziwilo mnie to,bo przeciez woda jest ozonowana i nie powinno byc zadnych bakteri. ale jak pojde do lekarza,to sobie je zrobie. placi sie za nie??
 
   

ale tylko mnie bolało bo ten gin się dziwił i mówił żebym nie przesadzała >:D miałam ochotę zrobić mu coś z jego klejnotami >:D no i nie słyszałam zeby kogokolwiek bolało :p ale mi się trafiło :p
Tak jakby on wiedział najlepiej jak to jest być kobietą ;)Ciekawe co obn by mówił na Twoim miejscu
 
 
Nie wiedziałam w którym wątku o to zapytac , a ten jest taki "od wszystkiego", wiec tu pytam:
Czy te puzzle podłogowe rozkładacie na podłodze czy tez może na wykładzienie/dywanie?
Bo ja mam w tej chwili na dywanie, ale dzis dokupiłam i teraz najlepiej by mi pasowało rozłozyc na podłodze (mamy panele podłogowe), ale się obawiam, czy nie będzie za zimno, chociaz wiem że te puzzle izolują.
 
Pycha, po ile kupiłaś? Dziewczyny mówiły że w supermarkecie po 25 10 sztuk, na allegro 65 z wysylką najtańsze...też chcę kupić, dlatego pytam.
 
reklama
karolinna pisze:
Asik i Julia pisze:
Dziewczyny jak wygląda to wymrażanie albo wypalanie nadżerki?
ja siedziałam na fotelu ginekologicznym i facet tam zaglądał że specjalnym urządzonkiem i wypalał,podobno wypalanie nie boli,mnie jednak cholernie bolało ::) ale tylko mnie bolało bo ten gin się dziwił i mówił żebym nie przesadzała >:D miałam ochotę zrobić mu coś z jego klejnotami >:D no i nie słyszałam zeby kogokolwiek bolało :p ale mi się trafiło :p

mnie wypalanie nadżerki bolało mimo, że miałam znieczulenie (miejscowe) :( i jeszcze do tego zemdlałam ginowi na fotelu , czyli ogólnie nieciekawie ;D
 
Do góry