reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

geniusia, mi też Emaljunga bardzo się podoba, moja mama jak zobaczyła ten wózek to też jej bardzo przypadł do gustu, ale cena.... no cóż, jakbym mieszkała w Suwałkach albo górach to bym może go kupiła, bo zniesie każdy mróz i śnieg. Emaljunga ma jeden fajny model - Nitro i on ma skretne przednie kola, prowadzi się jeszcze łatwiej niż Mutsy, Maxi Cosi, ale jak dla mnie ma jedną wadę... po złożeniu zajmuje cały bagażnik, ja akurat nie mogę sobie na tak wielki wózek pozwolić, bo będę często wozić maleństwo do jednej, albo drugiej babci... a jak zrobię zakupy, albo pojedziemy gdzieś na wakacje to już nic nie wpakujemy do samochodu.
 
reklama
no chyba tak, bo wszedzie jest pisane koła piankowe, albo pompowane, a nie dwa piankowe a dwa pompowane. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo ja włąśnie mam 4ridera.
 
Dziś zamówiliśmy dla maluszka autko - teutonia model BeYou. Wzieliśmy komplet - gondola, spacerówka, do tego dostaliśmy torbę, śpiworek letnio-zimowy, moskitierę. Dodatkowo wzieliśmy fotelik tario. Razem kupowaliśmy zestaw 3 wózków, dlatego uzyskaliśmy bardzo korzystny rabat :-D Bardzo miła i pomocna obsługa w sklepie, pani Monika doradzała nam kolorystykę wózka, bo taki wybór, że było ciężko nam ustaliś wspólny punkt widzenia. TEUTONIA WARSZAWA COSMO, BEYOU, FUN SYSTEM, SPIRIT S3, MISTRAL Akurat skorzystaliśmy, żę firma miała dni otwarte :)
 
Geniusia więc wybór macie już za sobą :) Jaki kolor wybraliście?

My furę dla smyka dostaliśmy w piątek, przez weekend się napatrzyliśmy i wczoraj rozłożoną na części zafoliowaliśmy i schowaliśmy, niech czeka na swój czas ;) Kupiliśmy wózek Jane Nomad Air. Używany. Nowy zestaw kosztuje 2500 zł, my nasz kupiliśmy za 1500. Opłacało się. Ten model nie jest już produkowany i kolory tapicerki które są w sprzedaży nie podobają mi się. Nasz jest grafitowo-turkusowy. Śliczny. Nie jest zniszczony, właściwie to wygląda jak nowy, bo używany był tylko przez nieco ponad rok (do kwietnia 2012 jest jeszcze na gwarancji). Spacerówka jest duża i obszerna - nasz pięciolatek się w niej bez problemu zmieścił nawet ze swoim dużym misiem i na leżąco (bez podniesionego podnóżka). Właściwie to tak mu się wózek spodobał, że jak się w nim położył to powiedział, że w nim zostaje i będzie tam spał :-D

Tak jak obiecałam, pokażę Wam zdjęcia:

jane nomad4a.jpgjane nomad3a.jpgjane nomad2a.jpgjane nomad1a.jpg

9LvmgA2-yM1SzPKhgeUJRA
 
Edyta my wybraliśmy ciemnoszary kolor. Ze względu na wybrany typ budki w gondoli, to wózek głeboki jest cały ciemnoszary, w środku z szarym welurowym obiciem, w trochę jasniejszym odcieniu, tak minimalnie, bialy materacyk. Spacerówka jest ciemnoszara, w środku będzie kratka ciemna z czerwonymi dodatkami, więc teorotycznie ma to ozywić wózeczek, parasolkę dobraliśmy w jasnym szarym kolorze, fotelik dla odmiany cały czerwony. Tyle kolorów było, że ciężko było nam obojgu się dogadać. Mój chciał w brązach, których ja nie trawię, a ja z kolei nastawiałam się na kolor ciemnej śliwki. Szary kolor to obopólny kompromis ;-) Dzis stwierdziłam, że ładnie przy gondolce będą wyglądać kolorowe zabawki ;)
 
my zdecydowalismy sie na wozek jedo z tymi przednimi kolami skretnymi.teraz tylko myslimy nad kolorem- podobaja mi sie 3 i nie wiem ktory wybrac.mam 2 miesiace do namyslu bo na poczatku grudnia jedziemy do sklepu zlozyc zamowienie.
 
Edyta-świetny wozeczke bardzo praktyczny:tak:fajna duża gondola jedynie kolor jak dla mnie zaciemny !,dobrz że jest grafitowy bo to zawsze jaśniejszy niż czarny!ale ten błękit w środku bomba!ale generalnie cały model i kształ super bardzo mi się podoba:tak:,a wersja spacerowa rewelacyjna!!!!pamiętam jak nam położna na szkole rodzenia mówiła ażeby nie kupować czarnego wózka bo w lato to masakra.Opowiadała nawet że widziała kiedyś dwie mamy rozmawiające z sobą w bardzo upalny dzień ,gdzie stały w ostrym słońcu a jedna miała dzieciątko w czarnym wózku takrze podeszła i zwróciła uwage babce bo dziecko czuło się jak w saunie.Ja w zasadzie też mam ciemniejszy wózek bo bardzo jasnego też nie chciałam bo było by widać każdy ślad,a bardzo były fajne jasne takie jakby w kolorze takich ubrań z lnu,jednak jakby mój m złapał brudną ręką to każdy ślad po dłoni było by widać,także wybrałam ciemniejszy fiolet dla córci no i teraz syn będzie w nim jeździł.

Kacha-my mamy po córci ten wózeczek jedo ze skrętnymi kołami i powiem Ci że jestem bardzo zadowolona,do wózka dokupiliśmy jeszcze ten fotelik-nosidełko z adapterem.Już pare postów wcześniej wklejałam fotki wózeczka.
 
Ostatnia edycja:
mama Niki zerknelam na zdjecie Twojego wozka.b. ladny.ja sie zastanawiam nad granatem z paskami kremowymi i jasno nieb., czarnym z paskami zoltymi lub ciemnym szarym z kropkami groszkowymi. mam nadzieje ze za 2 miechy sie zdecyduje na konkretny model.fajnie ze jestes z niego zadowolona. my ten fotelik- nosidelko tez chcemy kupic z tej firmy.
 
reklama
a ja popatrzylam na ulicy, widziałam JEDO, Jumpera, widziałam maritę, i żadem mnie nie przekonuje, a one tak jak na ulicy wygladaja w necie i chyba kupie dorjana brązowego
 
Do góry