reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

reklama
Jestem za 4runnerem, zakochałam się z tym wózeczku tylko ma pewien minus - uboga kolorystyka. Bardzo podoba mi się ta fuksa, ale będzie synek więc ten kolor nie pasuje. Może fiolet, może zieleń
 
trina79 nie wiem czemu tak myślę patrzę na te co wy wybieracie i jakieś takie lekkie się wydają zgrabne. no niewiem jestem zadowolona bardzo powiem szczerze obawiam się tylko do wagi czy nie jest za ciężki. No i kolorek wybieram neutralny bo płci nie znamy. M chciał czrny ale jakoś kwiatki mi się dla chłopca nie podobały.
 
magdab z tych dwóch modeli które pokazywałaś również wybrałabym 4 runnera bo go widziałam i Pan w sklepie bardzo go zachwalał,a złożenie go i zdjęcie kółek to był moment,do tego wykonanie,lekkość,dobre prowadzenie no i wygląd:)
Moja męża również była za beżowym wózkiem, ale mieszkam w centrum miasta gdzie dominuje ogrzewanie węglowe,a dodatkowo obawiałabym sie plam od deszczu i śniegu.
blizniak- twój wózek jest bardzo podobny do TAKO Jumper X który miała moja siostra i znajoma, były z niego bardzo zadowolone,jedynym problemem właśnie był ciężar.Ale zawsze można później kupić lekką spacerówke:)
A u nas wybór padł na TAKO laret
*** Laret TAKO z fotelikiem * NOWOŚĆ na rynku *** (1791947532) - Aukcje internetowe Allegro
tylko czekam na decyzje męża który kolor, ja chce uniwersalny,ale mąż jest nawet skłonny wybrać różowy dla córeczki.
 
Ostatnia edycja:
Ja również widziałam te kolory i mi najbardziej odpowiada szary z czarną gondolą.Jedno jeszcze mi się przypomniało, co do 4 runnera miał prosto sciąganą gondole w Tako jest to gorzej rozwiązane.
 
A ja cały czas zastanawiam się czy kupować te nowe koła do naszego mutsy czy nie. Tak pomyślałam, że maj-czerwiec zamienimy gondolkę na spacerówkę rozłożoną na płasko, żeby młodej za gorąco nie było. A że w nowym mieszkanku nie ma za bardzo miejsca na przechowywanie wózka, pewnie w wakacje kupię parasolkę. Maclaren się na płasko rozkłada i w UK jest od urodzenia, więc się na niego pewnie przerzucimy. No i na pół roku chyba nie opłaca mi się kupować nowych kółek...
 
reklama
Do góry