reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Moja przyjaciółka świadomie nie chciała wiedzieć kto się. A z brzuszkiem i tak czule gadała. Głaskała. No i miała swoje przeczucia które się spełniły :tak:
 
reklama
Kasiu ale ninka się nie wymądrza, spytała tylko dlaczego mamy mieć cc.
tak tez pozniej pomyslalam .. ze Ninka nic zlego nie miala na mysli gdyz nie moglam znalesc zadnego posta o takiej tresci... sorrki Ninka :-)ze napadam na Ciebie....hehehehe zaspana bylam chyba...:-).


Mialam skasowac tego posta ale pozniej sobie pomyslalam ez moze byla jakis poscik od ciebie i ty go skasowalas.....


MASIEK widzisz jaki my tu lojalne podaj telefony do tych co ci moraly prawia .. adresy my sie tu rozprawimy hahahahah...
 
NIKA pytaj nie przepraszaj:-D:-D:-D:-D

KASIU:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D to nasze hormony....dobrze,że mamy na co zwalic a co bedzie po porodzie na co zwalimy.....:-):-):-)
 
Hej

Fajny watek sie zalozyl Masiek;-), dobrze jest poczytac co sie wydarzy, no a ja jestem szczegolnie zainteresowana:-D, bo mam pustke we lbie:-D

Nina a ty nie wiesz bo nie chcesz czy nie mozesz:-), bo w Polsce to chyba nie robia az takiej tajemnicy z plci:tak:, bynajmniej teraz, a jakies przeczucia napewno masz:tak: no i to jest to;-), no i nie bierz sobie tego co Kasia napisala, ona jest naprawde w deche, i zapewniam cie ze nic wrogiego w tym nie bylo:tak:;-):-), to jest nasza Kasienka:-D

Kasia nie strasz nowej kolezanki bo sie wiecej nie pokaze;-):-D

A co do CC no to juz chyba przerabialysmy:-D, i po co se masiu magnez wyplukujesz niepotrzebnie:-D
 
ja to tylko wiesz Renia ....zaspana bylam cukier mi spadla i zla bylam ,zajrzalam patrze MASIEK prawie placze .. ze ja linczuja za cc to mi sie jej zal zrobila...
tyle tylko ze nie moglam posta NINKI znalesc hahahahahahahahh ale sobbie mysle napisze i juz.. a co tak na zaś co by sie jakies nie chcialo pisac kocopolow:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
NIKA a swoją drogą to ja też ciekawa czemu nie znasz płci tak ułożone czy co.......bo jestem ciekawa....


 
na ostatnim usg nie moglam zobaczyć płci swojego maluszka bo mój gin stwierdził że jest ścisnięte między moimi udami tylko mi kość ogonową pokazał, do doświadczony lekarz. Aleprzeczucie mam że to chłopak będzie, a jak się myle to będzie dziewczynka
 
na ostatnim usg nie moglam zobaczyć płci swojego maluszka bo mój gin stwierdził że jest ścisnięte między moimi udami tylko mi kość ogonową pokazał, do doświadczony lekarz. Aleprzeczucie mam że to chłopak będzie, a jak się myle to będzie dziewczynka


jak ściśnięty pomiędzy twoimi udami nie rozumie chyba to nie możliwe :confused: może odwrócony jest....czy jak ale to raczej nie możliwe
 
reklama
nie wiem,poprostu powoli zaczynam się martwic lekarz mówi że wszystko jest dobrze z naszym dzidziusiem,ale ja nie wiem już dlaczego nie wiem co się urodzi:-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry