reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Witajcie dziewczynki!!!
Nie wiem czy ktos tu mnie jeszcze pamieta- ja mam wrazenie że zagladałam tu wieki temu, ale tez chciałam cos bardzo waznego ogłosić. Strasznie jestem spóźniona ale w tym barnarzyńskim kraju dopiero dzisiaj przeniesli mi internet do nowego domu.
Ale do rzeczy...

22 marca (w Wielką Sobotę) o godz. 20.46 urodziłam moja maleńką Helenkę.
Dzidzia malenka ale zdrowa na 9 punktów! 2850 a długosci oficjalnej nie znam bo jej nie zmierzyli (tylko głowke 33 cm). Nieoficjalnie (mierzona w domu- uch to było trudne) ma 48 cm.

Pozdrawiam i teraz ide czytać co u Was.
Gratuluje wszystkim etatowym juz mamusiom.
 
reklama
Madziujka, Ingrid OGROMNE GRATULACJE DLA DZIELNYCH MAMUŚ I DZIELNYCH CÓRECZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rose1__bloomingA.gif
bukiecik.gif
rose1__bloomingA.gif
bukiecik.gif

 
Przeogromne gratulacje dla Ingrid i kolejnej dziewuszki kwietniowej - Helenki. Witaj wśród nas słoneczko kochane :)

Ach, Ingrid, tak sobie dzisiaj myślałam o Tobie, że dawno wieści żadnych nie było... I chyba wyczułaś i odezwałaś się - dzięki za dobrą wiadomość i jeszcze raz gratulacje!!!
 

Załączniki

  • bukiet3.jpg
    bukiet3.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 33
:-)BUZIACZKI DLA KAŻDEJ ROZDWOJONEJ MAMUŚKI I JEJ DZIECIĄTKA. NIECH WASZE SKARBY ZDROWO ROSNĄ:-):-):-):-)
 
NiaNia - no to pozwól, że pogratuluję pierwszej już typowo kwietniowej mamusi cudnego synka Marcelka !!! Dużo zdrówka, niech Ci rośnie na pociechę !!!


 

Załączniki

  • 5565_56555565_45.jpg
    5565_56555565_45.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Ja też szczerze i gorąco gratuluje świeżo upieczonym Mamusiom :-D

Masiu
Niebo
Aguś
Maju
Guglag
Jolcia
Kasia
Madziujka
Anruś
Ingrid
Niania

No dobra nie bede taka i tatusiom i Waszym rodzinom też pogratuluje w końcu Wszyscy sie dorobili Nowego obywatela rodzinki no nie :-D

A przedewszystkim Gratuluje dzielnym maluszkom....że dali rade i przeszli tak długa i ciężką droge!!!! Cmokaski dla Was!!!:-D:-D:-D

POWTÓRKA :)
 
Do góry