reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Witaj Minaslimme :-) dzieki za rade :tak: juz prawie kazda jak na szpilkach wyczekuje swego malenstwa :-) zapraszam na watek głowny "kwietnióweczki"
 
reklama
Hej Mysza :-)

Ja też spuchłam i pytałam mojej ginki co Ona na to, ale powiedziała, że pod koniec ciąży to normalne i że ustąpi po porodzie... Także zostaje Nam tylko czekać :sorry2:
Sila ginka ma racje .. ja przed samym porodem tak na twarzy spuchlam :szok:mam gdzies fote to wkleje na wz. .............. ale nie dzis .
cycki mnie tak naparzaja ze zaraz wysiade .. a pic mi sie che .. jak bym gdzies na pustyni pracowala 24 na 24:-)
 
Kasiu, wiem, że ma rację... Tylko ja normalnie patrzeć na siebie nie mogę :baffled::zawstydzona/y: Buzię mam okrągłą jak księżyc :-(
A cycki bolą od karmienia pewnie... ?? Jeju... Współczuję...


 
Silka tuż przed porodem organizm zatrzymuje wodę, więc uważaj to już na pewno już nie długo.
A cycki bolą, ja zdezerterowałam i kupiłam takie silikonowe nakładki bo mam strup na strupie. Choć chyba najgorsze jest jak cycki wypełnią się mlekiem jak by miały eksplodować.
 
Dziewczynki współczuje cyckowych problemów....i mnie też to czeka....:-( a ten Bepanthen pomaga wam choć trochę ja go se kupiłam
 
Bepanthen o tak pomaga dzięki niemu strupki nie są takie twarde i mam wrażenie że szybciej się goją. Smaruję też odparzenia po podkladach
 
Dziewczyny widze ze weszlyscie na temat Bepanthenu, to mam pytanie, w zwiazku z tym ze tu ciezko o normalny krem do pupci tak jak w Polsce typu Bambino czy Penaten, tylko do pielegnacji, bo Sudocrem to wiadomo juz na mocniejsze problemy, Ten mozna stosowac przy kazdej zmianie pieluszki? Bo go tu znalazlam i sie rzucilam na niego jak pies na kosc:-D, i na ulotce pisze ze tak ale wiecie;-)
 
my do pupy mamy:

a fifolka na polecenie położnej smarujemy:
13158

 
A ja mam taki Linomag w tubce....i sudocream ale za każdym razem nie smaruję się tylko przemywa wodą a smaruje się w razie odparzeń czy jak....
 
reklama
Wiem Masiu i to sa naprawde fajne specyfiki, ale tu jest tylko Johnson a ja mam z nim niewesole doswiadczenia i dlatego szukam czegos innego, znalazlam ten Bephanten a do buzki jakis krem z Aventu, ktory tez bede testowac na moim bobo:tak:, no chyba ze dotrwam do 20 kwietnia to bede miec dostawe z Polski ale tak w razie "w", wiec jak jest z tym Bephantenem:rofl2:?
 
Do góry