reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Witajcie,

Soni w przeciagu ostatnich 4 dni pojawily sie dwa pierwsze zabki :D :D :D :D :D :laugh: :) ;D 8) :D ;) :). Przestala juz byc taka marudna, caly dzien sie cieszy i testuje swoje ostre zabki. Jak ja karmie, to uwielbia przygryzac lyzeczke, a jak wsadzi do buzi cos miekkeigo plaskiego np. pielucha tetrowa, to przygryza i ciagnie, poczym sie smieje.
 
reklama
Gratuluję!!!!!!!!
Moja Julcia ma dopiero , a może już 3 m-ce, narazie swędzą ją dziąsełka, cierpliwie czekamy na ząbki. :p :p :p :p :p :-* :-* :-* :-* :-*
 
Moje gratulacje!!! Nicole dostała 2 pierwszych dolnych jedynek jak miała 5 miesiecy :) i narazie na tym koniec :)
 
Mój Damian 3 maja dostał pierwszą prawą dolną jedyneczkę.Fajne uczucie......prawda.;-)?
 
Witam serdecznie, napiszcie mi czy stosowałyście żel przy ząbkowaniu swoich pociech, jeżeli tak jakie sa najlepsze, ja stosuję "bobożel" ale wydaje mi się że moja córeczka cały zlizuje zanim zacznie działać.
Pozdrawiam  ;)
 
Witaj,

Ja rowniez stosowalam BOBODENT, ale jakby Soni w ogole nie bylo lzej, znajoma poleciala CALGEL o niebo lepiej. OStatnio tez slyszalam o DENTINOX, podobno rewelacja, ale Sonia juz ma zabki i narazie mam spokuj, nie zdazylam wiec wyprobowac.

Pozdrawiam,
 
Ja stosuje calgel.Wydaje misię że jest dobry, ale nie pomaga na dłuże, jedynie na ok. 10 min.Staram się ograniczać go, ale wiadomo chce sie pomóc dziecku.
Pozdrawiam ciepło!
 
A my dzis drugi zab mamy!

   

age.png


event.png


 
reklama
Witam mamusie
Mam pytanko, czy w czasie ząbkowania zauważyłyście u maluszków że zmieniła się konsystencja kupek? Mojemu Olafowi wychodzą cztery górne ząbki, do tej pory robił jedną kupkę dziennie. Dzisiaj zrobił jedną taką jak zwykle i dwie rzadkie, takie jak robił wówczas gdy karmiłam go tylko piersią.... hmmmm sama nie wiem, pomóżcie.
 
Do góry