reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
Witajcie kochane

Mój 3 i pół misuęczny synek też ząbkuje ale narazie efektownie iwdać. Zaopatrzyłam sie w żelik i nurofen ale to niewiele daje bo żel zlizuje :dry:Budzi sie w nocy, pręży kopie nózkami i ogólnie jest nerwowy.Ma spuchnięte dziąselka strasznie Powiedzcie mi zatem kiedy sie pokaze pierwszy ząbeczek ? :happy:

Pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
Witajcie kochane

Mój 3 i pół misuęczny synek też ząbkuje ale narazie efektownie iwdać. Zaopatrzyłam sie w żelik i nurofen ale to niewiele daje bo żel zlizuje :dry:Budzi sie w nocy, pręży kopie nózkami i ogólnie jest nerwowy.Ma spuchnięte dziąselka strasznie Powiedzcie mi zatem kiedy sie pokaze pierwszy ząbeczek ? :happy:

Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Mój aluch w tym wieku też się tak zachowywał i wypatrywałam ząbków, ale pierwszy ząbek pojawił się dopiero gdy miał 6,5 miesiąca.
 
Witam mamcie
Mam takie pytanie moze troche głupie ale zapytam.
Czy jak czyscicie pociechą pierszwe zabki i buzke to uzywacie gazików wygotowanych czy zwykly zamoczonych w wodzie lub rumianku?
 
Ja mam szczoteczkę taką silikonową zakładaną na palec ( mój ) .. przelewam wrzątkiem z czajnika i po kolacji myję Brunkowi ząbki :)
 
A jeśli chodzi o buzię to myłam dość długo przegotowaną wodą a teraz normlanie w wannie całego myję w oilatum (pyszczek też ;) )
 
Hej mój synek skończył już cztery miesiące i tak od trzech tygodni ząbkuje. górna jedynka już mu się pokazała. Stosuję mu Dentinox-Gel i jak już bardzo płacze podaję mu ibufen w syropie od 3 m-ca życia. do tego zimne gryzaki.
 
Witam:-)

Moja coreczka rowniez zaczela zabkowac juz jak miala 3 miesiecy a dopiero w 7 miesiacu wyszly jej 2 rowne zabeczki:-D.Na bol smrowalam jej specjalnym zelem ktora zmraza dziselka a od 3 dni mala zaczela "szczotkowac" a dokladnie mowiac grzysc:-D.. sobie zabeczki.Wlasnie kupilam jej specjalna szczoteczke i paste do zebow i sobie zadowolona myje:-).
 
reklama
Witam Moja Mycha ma 8 m-cy zaczela juz dawno zabkowac Przynajmniej tak myslalam Pediatra nawet potwierdzil w 5 m-cu bo bylo juz widac 2 biale kropeczki Ale zabek jest od niedawna drugi ledwo widoczny probuje sie przebic ale troche to chyba potrwa Moje grzeczne dzieciatko ktoro zawsze spalo sobie cala noc teraz sie przebudza bo nie daja jej te zeby spokoju Tez uzywam bobodent slyszalam ze dobra masc jest jakas żólto-niebieska ale nie znam nazwy Duzo mam mi ja poleca Dziewczyny a czy wasze malenstwa przy zabkowaniu tez robia duuzo kupek??;/:szok::-)
 
Do góry