reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
Drogie Mamy mam pytanie po jakim czasie +/- po jedynkach pojawiają sie kolejne zabki moj synek ma górne jedynki jedynke dolną wyrzyna sie druga i kiedy nastepny koszmar. pozdrawiam
 
witam!

Mój synuś dziąsełka spuchnięte ma juz prawie od 4 m-ca przy tym bardzo sie slini a ząbków jak nie było tak nie ma, chociaż ostatni jakby pod skórka wiadać białe, może w końcu wyjdą o czym niezwłocznie poinformujemy! ;D

Pozdrowionka dla wszystkich milusińskich i mamuś!, życzymy bezbolesnego ząbkowania ;D
 
Witajcie !!
Mojej Gwiazdce wyszły ząbki na dole już są dość duże, ale są krzywe, nie wiem czy to poprostu dzieciom wychodzą krzywe i jak całkiem urosną się wyprostują czy poprostu moja coreczka ma takie krzywuski. Idą jej już z góry i z dołu kolejne zęby.
 
Moja Karolinka miała dolne jedynki lekko zachodzące na siebie, ale dentysta powiedział nam, że jak jej wyjdzie więcej zębów, to się wyprostują i rzeczywiście tak się stało :).
 
Drogie Mamy! Mam pytanie - kiedy trzeba iść pierwszy raz na kontrolę do dentysty? Ola ma już 9 ząbków ale przyznaję, że jeszcze z nią nie byłam. Ostatnio przeczytałam,że idzie się jak są już 4 !
 
reklama
też sie nad tym zastanawiałam ,ale ...........
raczej na razie nie pójdę a z tej prostej przyczyny że Emi nie otworzy buziaczka tak na zawołanie ,a stresować jej nie chcę ,może jak będzie starsza ........
a teraz tak pomyslałam a może ją rozśmieszyc jakoś ,wtedy ząbolki ładnie widac ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry