reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
koteczek pisze:
Areczkowi wyszedł dzisiaj 11 ząbek dolna dwójka ;D

Koteczku doganiamy was.
Kubusiowi wyszedł 9 ząbek (chyba 4-ka) i teraz znowu pcha się 10 ząbek.

A czy to możliwe żeby najpierw wyszła 4-ka zamiast trójki??
Kuba po dwójkach dolnych ma spore przerwy i tam wychodzą takie dość duże ząbki jakby właśnie 4-ki??!!

Pozdrawiamy
 
Nikos gratulacje, u nas jak na razie 7 na górze i 4 na dole

a jeśli chodzi o wychodzenie ząbków to wydaje mi sie ze nie ma na to reguły

Pozdawiam i buziaki dla Kubusia :-* :-* :-* :-*
 
Nikos pisze:



A czy to możliwe żeby najpierw wyszła 4-ka zamiast trójki??
Kuba po dwójkach dolnych ma spore przerwy i tam wychodzą takie dość duże ząbki jakby właśnie 4-ki??!!

Pozdrawiamy


to nawet normalne :)
Najpierw wychodzą czwórki, potem trójki a na koniec jeszcze piąteczki, chociaż zdarza się że piątki wychodzą przed czwórkami nawet ;D
Ale jeszcze nie słyszałam żeby wyszły najpierw trójki.
 
Matahari pisze:
Nikos pisze:



A czy to możliwe żeby najpierw wyszła 4-ka zamiast trójki??
Kuba po dwójkach dolnych ma spore przerwy i tam wychodzą takie dość duże ząbki jakby właśnie 4-ki??!!

Pozdrawiamy


to nawet normalne :)
Najpierw wychodzą czwórki, potem trójki a na koniec jeszcze piąteczki, chociaż zdarza się że piątki wychodzą przed czwórkami nawet ;D
Ale jeszcze nie słyszałam żeby wyszły najpierw trójki.

Arkowi narpiew wyszły na górze trójki potem dopiero wyszła górna czwórka, na dole też już widać trójkę, tak więc u nas narpiew wychodzą trójki a potem czwórki
 
koteczek jesteś pierwszą osobą taką , a raczej twoja pociecha :) (o której ja oczywiście słyszałam ;))
To podobno zdarza się niezwykle rzadko.
No ale każde dziecko jest inne i nie ma jednej reguły :)
 
reklama
Matahari pisze:
to nawet normalne :)
Najpierw wychodzą czwórki, potem trójki a na koniec jeszcze piąteczki, chociaż zdarza się że piątki wychodzą przed czwórkami nawet ;D
Ale jeszcze nie słyszałam żeby wyszły najpierw trójki.
No to u nas właśnie tak jest.
Bo po dwójkach są takie duże przerwy i widać ząbki.
Czyli to napewno 4 albo nawet 5.
No i dobrze bo będzie miał z głowy.
A 3 chyba mniej bolą niż 4.

Dzięki za informacje.
Pozdrawiamy
 
Do góry